Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Stigao danas paketic sa Alija... otvorim a unutra nesto sto nema veze sa onim sto sam narucio (umesto Munje Mekvina poslali Avendzerse) . uporedio brojeve posiljke i skontao da su napravili gresku, poslao im poruku , slikao sta je stiglo i trazio da mi isprave gresku.

 

Sta mogu da ocekujem? Nije mi za kintu jer je sitna ali mi klinac vec 2 sata gundja po kuci i kune zlu sudbu :blink:

  • Haha 1
Link to comment

Jako bitan faktor u e komercu pored same platforme je logistika, i ja tu vidim neku šansu za Deltu, koliko znam nisu loši u tome.

Sve i da nemaju ljude sad, ako su spremni da ulože...

A da su mogli ranije, mogli su.

Kupujem-prodajem i slični su druga priča, oni su samo oglasnici, tj posrednici.

Edited by mraki
  • +1 1
Link to comment
Stigao danas paketic sa Alija... otvorim a unutra nesto sto nema veze sa onim sto sam narucio (umesto Munje Mekvina poslali Avendzerse) . uporedio brojeve posiljke i skontao da su napravili gresku, poslao im poruku , slikao sta je stiglo i trazio da mi isprave gresku.
 
Sta mogu da ocekujem? Nije mi za kintu jer je sitna ali mi klinac vec 2 sata gundja po kuci i kune zlu sudbu :blink:
Ja sam imao takav slučaj i vratili mi kintu, a posle mi i stiglo to što sam zaista naručio.
Meni bilo truba pa sam kontaktirao prodavca kao šta mogu da uradim, oni rekli ajde naruči još nešto za te pare i ok je... [emoji4]

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Мени су једном тако рекли - наручи за 5 долара а ми ти нећемо послати. 
 

Ја наручио, одмах потврдио пријем и заборавио. 
 

И сада имам 10 неких мини скалпела у писаћем столу...

 

:crazy:

  • Haha 4
Link to comment
10 hours ago, Lezilebovich said:

 

zaboravio si na sasomange :D

 

 

kako je prosao sasomange? kako je prosao shoppster? s obzirom da su plasirani prosle god kako im ide na trzistu, imaju li buducnost...pored kp

 

Link to comment

Zvali me sa sasomange videli da sam postavio neki nameštaj na kp pa su valjda hteli da okačim i tamo, a pošto sam nešto bio nervozan lepo sam ga pitao "odakle ti pravo da me zoveš"? Na šta je on nešto promrljao a ja mu spustio slušalicu™.

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...