Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

Opet pukao zverver <_< Mada, opasno je počela da me nervira partija. Pao sam dvaput na idiotsku kupovinu, a neki kibicer je tupio u beskraj sta se moglo, pri čemu skoro ništa nije bo u pravu.Edit: nisam igrao sa kojotom i bmfbp
bas nas sve odreda ukenja sa ovim pucanjem. jel mogu da se nastave partije gde su stale?
Link to comment

Umro mi preff.net a taman me krenulo na prvoj partiji (al bukvalno prvoj) koju sam igrao...Uzgred izbacivao me je svako malo, pa sam non stop sedao... A onda umrlo nacisto...Edit: A sad me ne pušta da uđem u sobu u kojoj kobajagi igram... Ništa mi nije jasno...Uzgred neke sam tamo odro, pa mi izgleda ne daju da uđem i završim partiju... ;)Kaze hteli ste da uđete dva puta u istu sobu... I izbaci me... <_<

Edited by dare...
Link to comment

E sad ovako... Ja prvi put igrao i OK je...Osim što me tu i tamo, izbaci pa posle 10tak sekundi produzim pariju...Ali me je nerviralo što često ne vidim kartu poslednjeg igrača u ruci pre nego sklone karte (tj. mnogo brzo sklone karte), pa ne znam bacenu kartu tog poslednjeg...Inače izgleda da mi je i sporiji internet (bar rekoše da davim,a brz sam ko munja)... Valjda veče udarni termin + sbb podeljen na tri kompa wireleesom... (Mada je juče ladno vrteo različite YuTube na različitim kompovima...)To je otprilike to. :rolleyes:

Link to comment

Odigrao prvu partiju do kraja... I uzeo bodić rejtinga... :rolleyes: Još 30-tak i kusur puta tako i prestigao sam QM-a... cool.gif Važno je samo da je čovek optimista... :P Odoh zadovoljan na posao... :)

Link to comment

ja sinoc bila, ali nema nikad nikoga iz moje vremenske zone, pa retko uhvatim neku partiju, sinoc sam malo kibicovala badisu. igra li neko za vikend, recimo, kad ja ustanem, sto bude oko 4-5 popodne kod vas?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...