Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

idi na racunare, pomoc, tamo su sve neke ale. znaju fore i fazone.ja (na zalost) lagano ulazim na preff i sve redom gubim. treba mi neko sa ppp da razbijem maler. tamo neka deca ustaju od stola kad imam uver betl na refeu i posle se kao vrate i nastave, a moje spustanje pojela maca.edit: sad video da si vec pitao ale. a one nista. ne znam, juri ove sa ppp koji se bave tehnikom (probaj i na pm) samo da ih zainteresujes pa ce neko nesto smisliti. kontaktiraj na pm vlasnika (nick je preff.net), on je povremeno ovde...

Edited by kengur
Link to comment

Elem, ovako izgleda statistika jednog prosečnog igrača (363 mesto od 1525)... (dare... rejting 982)партије започео 43 завршио 37----- 86.04% добар 19 ---- 51.35%позиција први 8 ---- 21.62% други 17 ---- 45.94% трећи 12 ---- 32.43% детаљна статистикаруке 1895 одигравач 507 --- 26.75% прошо 433 --- 85.4% дошо 319 --- 30.52% прошо 248 --- 77.74%укупно играо 826--- 43.58% прошо 681 --- 82.44% A ovako jednog dobrog igrača na 4-om mestu (Quizmaster 1090)партије започео 34 завршио 29 ---- 85.29% добар 27 ---- 93.1%позиција први 19 ---- 65.51% други 9 ---- 31.03% трећи 1 ---- 3.44% детаљна статистикаруке 1935 одигравач 570 --- 29.45% прошо 498--- 87.36%пратиоц 1010 дошо 376 --- 37.22% прошо 310 --- 82.44%укупно играо 946--- 48.88% прошо 808--- 85.41% A ovako jednog dobrog igrača, koji ne mari o rejtingu, ali ga solidno ide u poslednje vreme... (39 mesto) BMFBP rejting 1028партије започео 112 завршио 96 ---- 85.71% добар 58 ---- 60.41%позиција први 39 ---- 40.62% други 28 ---- 29.16% трећи 29 ---- 30.2% детаљна статистикаруке 5285 одигравач 1399 --- 26.47% прошо 1178 --- 84.2%пратиоц 2882 дошо 989--- 34.31% прошо 771 --- 77.95%укупно играо 2388 --- 45.18% прошо 1949 --- 81.61% Inače sve je to još mali broj partija, za bilo kakve generalne ocene...Jer ako te neće karta, možeš da dubiš na glavi... Već sam plakao u startu, da sam negde 3-4-tu partiju pao na sva tri refea, a onda sam isti dan odmanijačio još 5 partija i svih 6 u istom danu bio loš/tragičan.... Hoće to kad uđe voda u uši... <_< QM je sada u situaciji, da bi trebao da izbegava nas ribizle sa rejtingom ispod hiljadarke, jer mora u svakoj partiji da bude najmanje 25-30 bula dobar da mu ne bi skidali poene. Znači dešava mu se da ako je recimo dobar samo 200, ipak mu rejting bude umanjen za par poena...E, a zato se nama ribizlama, isplati da oderemo nekog kapitalca...Bmfbp-u definitivno nije stalo do rejtinga, ali me fascinira veliki broj pozitivnih i negativnih glasova o njemu za ovo kratko vreme.... To je definitivan dokaz da tokom igre dobacuje za stolom, čačkajući žive rane popadalih protivnika... što pozdravljam... To i jeste srž igre... :rolleyes: To je uglavnom to, ostali PPP-ovci su ribizle, nalik na moju malenkost... Server i dalje svako malo pada i razbucava sve više od 6 stolova... Sa 8 stolova pada svaki minut-dva. <_<Inače ovaj Preff. on line je zlo i garantovana bolest zavisnosti... Užas jedan... Srećom deca su mi van Bgd. gospođa me toleriše, a kuče molećivo gleda čekajući da ga izvedem u šetnju...

Edited by dare...
Link to comment
ma ne mogu da udjem nikako. ajde ljudi pomazite.
Otvori drugi nalog, ako ništa drugo... Ili ako sajt kontroliše registarsku IP adresu zamoli nekoga da to učini umesto tebe... :rolleyes: Primetio sam da ima duplih naloga. Edit: Izbrisao ime da ne ispadne da drukam <_< Edited by dare...
Link to comment

ja ne mogu da pristipim sajtu. jel moze nekoda posalje mail vlasniku sajta i da pita kako moze da se resi problem? dajte ljudi, odavno nisam odrao bmfbpa, shvatite me! :cry:

Link to comment
QM je sada u situaciji, da bi trebao da izbegava nas ribizle sa rejtingom ispod hiljadarke, jer mora u svakoj partiji da bude najmanje 25-30 bula dobar da mu ne bi skidali poene. Znači dešava mu se da ako je recimo dobar samo 200, ipak mu rejting bude umanjen za par poena...
Mogu ja da odigram partiju od 150 sa tri refea i sa igračima čiji je rejting ispod hiljadarke. Bitno je samo da su korektni u igri, da ne prave jako velike greške i što je najvažnije, da neće pobeći ako ih loše krene karta. Od pet partija koje nisam završio u četiri je trebalo da budem dobar barem 400-500 poena kad bi se otpisali. Juče mi je, na primer, šmugnuo bolero, koji ima rejting oko 1080. Doduše, da ne grešim dušu, server je prilično zajebavao, pa se možda zato iznervirao i otišao. Baš da vidim hoće li hteti da nastavimo partiju.
Link to comment
Mogu ja da odigram partiju od 150 sa tri refea i sa igračima čiji je rejting ispod hiljadarke. Bitno je samo da su korektni u igri, da ne prave jako velike greške i što je najvažnije, da neće pobeći ako ih loše krene karta. Od pet partija koje nisam završio u četiri je trebalo da budem dobar barem 400-500 poena kad bi se otpisali. Juče mi je, na primer, šmugnuo bolero, koji ima rejting oko 1080. Doduše, da ne grešim dušu, server je prilično zajebavao, pa se možda zato iznervirao i otišao. Baš da vidim hoće li hteti da nastavimo partiju.
cekaj, zar ne postoji sema da kad se neko ispizdi jer ga nece karta niti silka iste, zatrazi kraj partije, svi se spuste, pa se partija kako-tako zavrsi? jeste 1 djoka, ali opet bolje nego da ti pobegne igrac.
Bmfbp-u definitivno nije stalo do rejtinga, ali me fascinira veliki broj pozitivnih i negativnih glasova o njemu za ovo kratko vreme.... To je definitivan dokaz da tokom igre dobacuje za stolom, čačkajući žive rane popadalih protivnika... što pozdravljam... To i jeste srž igre... :rolleyes: To je uglavnom to, ostali PPP-ovci su ribizle, nalik na moju malenkost... Server i dalje svako malo pada i razbucava sve više od 6 stolova... Sa 8 stolova pada svaki minut-dva. <_<Inače ovaj Preff. on line je zlo i garantovana bolest zavisnosti... Užas jedan... Srećom deca su mi van Bgd. gospođa me toleriše, a kuče molećivo gleda čekajući da ga izvedem u šetnju...
neces mi verovati, ali tamo sam se bas trudio da budem fin, cak i sa par sisa. jedino sam tokom jedne partije iznapusavao prefiprofa (cenim da je vecina minusa upravo od njegovih duplih naloga), ne samo zato sto igra gledajuci iskljucivo sopstvenu guzicu, vec i stoga sto je kad je video da nema sansone da se vrati u igru, ufatio maglu. da, jebe mi se zivo za rejting. ja tamo igram za zenske uzdahe i musku patnju koja ih sledi ;)
ja ne mogu da pristipim sajtu. jel moze nekoda posalje mail vlasniku sajta i da pita kako moze da se resi problem? dajte ljudi, odavno nisam odrao bmfbpa, shvatite me! :cry:
xexe, nekako sam umolio vlasnika sajta da te banuje trajno dok ne naucim i ja poneku kombinaciju.nego, vec jednom reko' ovde, al' niko da odgovori - el ima 2 slobodna, pa da bacimo uzivo karte i ne od pizdunskih 100-150, vec bar 200-300? odemo u neku kafanicu popodne, pijemo pitjence, malo se druzimo, malo se zivciramo, na kraju ko je los plati ceh i cao djaci. cenim da kojot moze, a i dare ako mu gazdarica da zeleno svetlo ;)
Link to comment
cekaj, zar ne postoji sema da kad se neko ispizdi jer ga nece karta niti silka iste, zatrazi kraj partije, svi se spuste, pa se partija kako-tako zavrsi? jeste 1 djoka, ali opet bolje nego da ti pobegne igrac.
Može da padne i otpis, ali obično takvi likovi šmugnu bez reči... Ili k'o onaj što je kukao da sam stalno jak k'o zemlja <_<
nego, vec jednom reko' ovde, al' niko da odgovori - el ima 2 slobodna, pa da bacimo uzivo karte i ne od pizdunskih 100-150, vec bar 200-300? odemo u neku kafanicu popodne, pijemo pitjence, malo se druzimo, malo se zivciramo, na kraju ko je los plati ceh i cao djaci. cenim da kojot moze, a i dare ako mu gazdarica da zeleno svetlo ;)
Može već sutra! Dolazim prepodne u Beograd nekim poslom, mislim da sam posle 15 slobodan za neku partiju od 300. :)Igra se, naravno, sa mađaricama. Edited by Quizmaster
Link to comment
Može da padne i otpis, ali obično takvi likovi šmugnu bez reči... Ili k'o onaj što je kukao da sam stalno jak k'o zemlja <_< Može već sutra! Dolazim prepodne u Beograd nekim poslom, mislim da sam posle 15 slobodan za neku partiju od 300. :)Igra se, naravno, sa mađaricama.
fali nam treci, pomagajte!! dare, kojote??sa madjaricama mogu da se igram raznijeh igara, ali ako na karte mislis, to - jok.
Link to comment
nema frke, timmi. srecan put i javi se da bacimo koju kad se vratis.dareeeeeeeeeee???
Sorry, nisam odmah video poruku jerbo mi često komp stoji ceo dan upaljen sa otvorenim tabovima... Tako da sam kobajagi ulogovan, a u stvari me nema, nego se motam po kući ili sam izašao negde... Loša navika, od kada ne plaćam internet po satu... :rolleyes:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...