Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

Ima li sada nekoga ko bi odigrao partijicu na preffu 2.0 ?Registracija radi, jednostavno, za minut gotovo. Link je na 1. strani.
Možda iPref? To imam instalirano, ovaj preff 2.0 me nešto zafrkava.
Link to comment
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

Ne, vidim da se neki likovi razbiše od preferansa preko neta.
Aa, sad tek vidim da može da se igra i online. Ja sam svojevremeno pičio taj pref protiv kompa, bio je prilično lak i azanimljiv.
Link to comment
Hajde, ima li neko treći pa da se okupimo na jednom mestu, ne bi li počela ta PPP Liga šampiona.
Ja sam tamo, Misko501, pa dok sam još budan, ako ima zainteresovanih... rado bih se napadao na betl...
Link to comment

Jel to na iprefu? Ja sam potrosio onaj kredit. Jel zna neko kako bi mogao da zaobidjem program i ponovo igram for free?

Edited by kojot
Link to comment

U subotu oko 23:30 ja i Saveznik zakazujemo partijicu za titulu nezvaničnog forumskog šampiona u verziji PPPPPP (puno priče, puno propusta, puno padanja).Očekujemo atraktivnu partiju, još samo da nađemo trećeg forumaša.

Edited by Quizmaster
Link to comment

Moram da se žalim na člana sa nickom Quizmaster. I da upozorim ostale igrače.Pozovem ga na ipref da igramo i on dođe. I pravi se blesav. Nije unapred rekao da mu karte dolaze k'o lude, da ima više sreće nego anagrama i da može da mi obori kontru iako ima samo tri niska aduta. Dopingovan, 100 %.Sad je on mene pozvao da sutra uveče odigramo partiju, ali ja više tamo ne smem da idem sam. Ako će doći još neko sa PPP onda u redu. Sutra oko 22.30 - 23 h. Hajde neko ko zna, da mu pokažemo...edit: završih post i tek sad vidim da se i Srećko Srećković oglasio. Neka mu bude - oko 23:30.

Edited by saveznik
Link to comment
Nije unapred rekao da mu karte dolaze k'o lude, da ima više sreće nego anagrama i da može da mi obori kontru iako ima samo tri niska aduta. Dopingovan, 100 %.
Saveznik dobro igra, ali ja sam juce maksimalno koristio pasivnost trećeg igrača... U partiji od 100 spustio sam se 84 ispod kape. Danas sam neke amatere učio igri i dvaput bio dobar preko 600 poena.Edit.. Izgleda nista od prefa večeras... Saveznik kasnio, ja počeo partiju, trećeg ni od korova. <_< Edited by Quizmaster
Link to comment
Saveznik dobro igra...Edit.. Izgleda nista od prefa večeras... Saveznik kasnio, ja počeo partiju, trećeg ni od korova. <_<
Ovo boldovano je jedino tačno. Došao ja, nikog nema, odem, vratim se a Quizi igra sa nekim... Tu se iznerviram i kad smo konačno kasnije odigrali partiju (sa nekim "normalcem" - nije sa PPP) bio sam najbolji (kao i uvek) ali sam se nešto ispadao (više od 10 puta u partiji od 150) pa je krajnji rezultat ubedljivo na njihovoj strani. Ali, ja ne igram na rezultat, ja igram na pobedu. Sutra uveče je SuperBowl i na taj sveti praznik pref se ne igra. Od ponedeljka nastavak.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...