Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

Tu se iznerviram i kad smo konačno kasnije odigrali partiju (sa nekim "normalcem" - nije sa PPP) bio sam najbolji (kao i uvek) ali sam se nešto ispadao (više od 10 puta u partiji od 150) pa je krajnji rezultat ubedljivo na njihovoj strani.
Ovde bih citirao jednog pesnika koji je rekao "Ako smo pali, padu smo bili skloni" :wink:
Link to comment
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

Hm... Saveznik je igrao dve partije - ovu sa Quizom, a jednu sa mnom koju je prekinuo prekid veze.Simptomatično je da ga u obe "nije htela karta"... :unsure: šta reći?
Pogledao sam analizu tih partija i tamo piše da sam u obe imao najviše puta najbolje karte u podeli.Upravo zato mi je neshvatljivo kako nisam uspeo da uradim ono u čemu sam apsolutno najjači - vrlo precizna i neumoljiva egzekucija kada imam makar malu prednost. Mada... Novi sam u tom on-line igranju pa nemam dobar pregled igre. Ne mogu da lupim šakom o astal... Ali privikavam se... Mislim da su presudni betlovi. Volim da ih igram, pa to ti je. A kad sam na jednom popio kontru koja je prosla (iako je verovatnoca bila samo 2 %), do kraja se nisam oporavio.Ma sta da ti kažem. Krenuće mene karta, ne sekiraj se. Ćeraćemo se mi još. A tek onog Quizija kad dohvatim...
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Evo da se javi i autor preff.net-a lično i personalno :)ne znam koliko brzo ću moći da vam napravim privatnu PPP (ili bilo koju) ligu ili turnir ali potrudiću se da to bude za par nedelja... no, ne garantujem ništa :DPozdrav svim ppp-ovcima :)CoPe

Link to comment
Evo da se javi i autor preff.net-a lično i personalno :)ne znam koliko brzo ću moći da vam napravim privatnu PPP (ili bilo koju) ligu ili turnir ali potrudiću se da to bude za par nedelja... no, ne garantujem ništa :DPozdrav svim ppp-ovcima :)CoPe
:thumbsup:
Link to comment
Evo da se javi i autor preff.net-a lično i personalno :)Pozdrav svim ppp-ovcima :)CoPe
CoPe, nije u redu da pravis rekonstrukciju sajta, a da ne daš neko obaveštenje igračima <_< Juče si mi prekinuo partiju oko ponoći, danas oko 21:30, a obe sam trebao da dobijem. Možda bi mogao da namestiš ako je odigrano preko 50% poena da u tom slučaju kompjuter automatski napravi otpis i registruje partiju.Edit: Sve u svemu, može se odigrat fin preferans... Turnir PPP se nazire :) Edited by Quizmaster
Link to comment
CoPe, nije u redu da pravis rekonstrukciju sajta, a da ne daš neko obaveštenje igračima
Na žalost moram da ti kažem da to definitivno NIJE bilo namerno :unsure: Sinoc je server malo puko jer su ljudi navalili iznenada i bilo je preko 500 otvorenih thread-ova pa se malo zbunio... a večeras je opet zatajio zbog nečega, tražim po logovima sad...Ja kad radim rekonstrukcije to radim rano ujutru kad nema nikog! Nisam do sada nikad prekinuo partije koje su u toku nakon 4-5 popodne!
Link to comment

Viša sila? Eh, jebiga... Izvinjavam se što sam posumnjao. A ona ideja o automatskom otpisu mislim da je sasvim u redu ako se odigralo 2/3 partije.KUTGW! :)

Link to comment
Viša sila? Eh, jebiga... Izvinjavam se što sam posumnjao.
Nema problema cool.gif Samo se nadam da znas da se te prekinute partije nastavljaju cim vas trojica sednete za sto zajedno? Server vas rasporedi kako ste sedeli, vrati vam papire kakvi su bili i vozi :lol: šta je KUTGW! svega ti :blink:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...