Jump to content
IGNORED

PPPreferans


teacher

Recommended Posts

Danas naiđoh na neke simpaticne mladiće, a još me krenula i karta. Malo kradem, malo ozbiljno igram i rušim... Bio bih verovatno dobar hiljadarku, nego je server stalno pucao, pa sam nakon otpisa završio +730.

Link to comment
  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bad music for bad people

    37

  • Quizmaster

    35

  • Кристофер Лумумбо

    28

  • dare...

    26

Hate preff post!icon_badmood.gifNa 60 i nešto do kraja... Ja 20-30 bula gore i zaglavljen na dve neiskorišćene refe... Devojka se iznervira i predloži kraj, a ovaj treći ispod šešira odmah pristade... Ja nisam stigao da zinem... Završih partiju 10 bula gore i sa(-2).I dok sam kuckao da ih pljucnem, oni su već napustili sto... Nisam stigao A da kažem... Baš sam popizdeo,,, angry.gif A tek o onome, kad puca server, a ja recimo odigravam sans na refi, kad server izbaci jednog igrača... Pa onda izbaci drugog, a ja ne znam da li je slučajno, ili je kvarnić namerno izašao sa stola... I naravno mogu da zaboravim sans na refeu i karte koje sam imao... angry.gif Mada da ne grešim dušu, jednom me je pucanje spasilo na kontri na kojoj sam padao.. :rolleyes:. I još sam jednu glupost napravio. Sam kraj partije, 4 bule do kraja, ja oko -10 I tu ja u zadnjoj ruci umesto karona za tih 4 igram sans. Čovek koji prati mi uzima 4 ruke, partija se sračunava i u krajnjem ishodu ja završavam sa +14 (-1), jer je supa u zadnjoj ruci išla regularno, a ja se spustio samo za ta 4. I tu sam se strašno iznervirao što mi to nije palo napamet i što sam ispao kompletan idiot. angry.gif Inače sve su to sitnice, ali džaba kad me sekiraju... A rejting mi plovi malčice gore-dole oko 960. što kaže QM prekratke su partije i 100 bula je premalo, pogotovu na 3 refe... Dešavalo mi se da ne odigram 4-5 puta za celu partiju i to sve silujući jer me neće karta... <_<

Edited by dare...
Link to comment
Bre, momci, sto ne zasednete uzivo na pref? Ne kapiram taj gust igranja preko kompjutera.
u pravu si, medjutim, samo sam 2x uspeo od svih milion dogovora. oba puta sa istom dvojicom, tada besposlicara, bas kao sto sam i sam. otudjeni smo, sta li..ako je neko od prisutnih zaludan u petak popodne, mozemo u basti broda (29. novembra 36). ko bude sasa losic, placa ture. a sad odoh das igram partiju.
Link to comment

zavisi u koje vreme dodjes. skoro do ponoci (od jutra) zna da jebava i izbacuje. ne znam sto to ne srede jer ide na nerve svim igracima.

Link to comment

Danas sam sa spiska potencijalnih igrača precrtao izvesnog Čorbalokovića. Lik se naljutio što sam ga na početku partije srušio 4-5 puta na njegovim i mojim igrama, pokupio se i otišao uz komentar: "Quiz, nije normalno koliko te ide karta. Stalno si jak kao zemlja".Vulva.

Link to comment
Danas sam sa spiska potencijalnih igrača precrtao izvesnog Čorbalokovića. Lik se naljutio što sam ga na početku partije srušio 4-5 puta na njegovim i mojim igrama, pokupio se i otišao uz komentar: "Quiz, nije normalno koliko te ide karta. Stalno si jak kao zemlja".Vulva.
To je onaj što traži "privatnu partiju" i ne voli kibicere.... Kaže onda server izbacuje... :rolleyes: A možda i neko druka karte... ;) Paranoja u boji... :D
Link to comment

huh, sreca da nisam igrao sa tim likom i hvala za info :)mene do ludila dovode oni sto predlazu da se prekine partija kad im lose krene ili, jos gore, samo kidnu. jbg, ne jednom sam bio ultra los (kenja karta, pa usledi silka mimo svake mere), ali nikad nisam predlagao kraj.inace, server i dalje luduje i izbacuje po 2, pa i sva 3 igraca, pa molim glavnog direktora da se ozbiljno pozabavi ovim problemom jer stvarno vise nema smisla.da iskoristim priliku i jos jednom pozovem ove bg pickice na live pref u brodu sutra. bilo kad popodne. tamo radim od 8, ali ako se partija oduzi, necu da prekidam, ne sekirajte se.

Link to comment
huh, sreca da nisam igrao sa tim likom i hvala za info :)mene do ludila dovode oni sto predlazu da se prekine partija kad im lose krene ili, jos gore, samo kidnu. jbg, ne jednom sam bio ultra los (kenja karta, pa usledi silka mimo svake mere), ali nikad nisam predlagao kraj.inace, server i dalje luduje i izbacuje po 2, pa i sva 3 igraca, pa molim glavnog direktora da se ozbiljno pozabavi ovim problemom jer stvarno vise nema smisla.da iskoristim priliku i jos jednom pozovem ove bg pickice na live pref u brodu sutra. bilo kad popodne. tamo radim od 8, ali ako se partija oduzi, necu da prekidam, ne sekirajte se.
Corbalokovic je u stvari Corbalokovicka, i da, ima obicaj da ode iz partije kad gubi. Vrlo skromnog znanja, a nesvesna te cinjenice. Ni ja odavno ne igram s njom.kod Vulva je zapravo suvisno :P
Link to comment

sinoc sam reinstalirao windows i sada ne mogu da otvorim preff iz mozile. jel trebam nesto da instaliram??? Pomoc!!!

Link to comment
sinoc sam reinstalirao windows i sada ne mogu da otvorim preff iz mozile. jel trebam nesto da instaliram??? Pomoc!!!
Treba da ti je otvoren port 8080, ja sam imao problem sa tim pa nisam mogao da pristupim stranici.
Link to comment
jos kad bi znao kako da to uradim
Problem je u tome sto ne znam ni ja :lol: . Ja ne pristupam direktno netu, nego preko servera pa kad sam skontao da mi je potreban taj port on mi je otvorio da mogu da pristupim. Ja bih probao sa iskljucivanjem firewalla.Svakim firewallom bi trebalo da mozes upravljas portovima, zato valjda i sluze. Edited by Timmi
Link to comment

Sinoc sam posle dosta vremena odigrao jednu partiju, za divno cudo nije ferceralo za vreme iste, no to nije bitno, nego u vezi Corbalokovicke. Sinoc cuh da je odavno prodala lap-top i da sada pod njenim nikom sa tog lap-topa igra neko drugi. Drugi lik iza nika, al navike iste, eto samo to;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...