Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Ne znam odakle se pojaviše te silne teorije, ne veruje se Waltu, šta?Na pamet mi nije palo da tumačim bilo šta, delovalo mi sve poprilično logično i transparentno. Doduše, Walt se dobro preznojio na kraju što može da znači svašta, al pre biram da sačekam sledeću u miru nego da lupam glavu dotle. :)

Link to comment

ma jeblo vas dete, samo je uzelo djesijevu cigaru. smor epizoda.ja cekam da konacno prestanu da prave od henka retarda, da on konacno progleda i otkrije sta i ko je volt <_< pa u 5. sezoni da slisti pileceg bosa koji satro sa svoja 2 ipo coveka sjebe ceo meksici kartel :isuse: poapsi sva govna i odsvira kraj.

Link to comment

Mike je u bolnici, tj. Gusovoj bolnici.super epizoda, mada nisam siguran da li je trebala poslednja scena. bilo bi zaista preterano da je Walt otrovao klinca, ali 'ajde da sacekamo godinu dana, pa da vidimo...

Link to comment
^_^
You smug bastards! Ne priznajem da ga je Walt otrovao. Ovo sa cvetom na kraju je jeftin trik da nam održe kao neki suspense pred poslednju sezonu. angry.gifNismo videli ni kako ga je našao, ni odakle mu ideja da je Jesse posebno vezan za tog malog, ni kako je uspeo da ga nahrani otrovnim cvećem. Ne može trovanje deteta da se organizuje i sprovede za jedno popodne, koje inače provodiš zabarikadiran u kući u strahu od plaćenih ubica.
Link to comment

Inače ceo završni segment sa Hectorom je bio odličan, od razgovora sa DEA do babe koja dovikuje "hellooo" skrivenom Waltu :lol: Baš nije morao eksploziv da bude na toliko vidnom mestu, ali ajde.E da, šta bi ono sa Gusovom poslednjom scenom, WTF?! Ustao čovek bez pola glave, izašao, namestio kravatu, i pao mrtav. Ode suspension of disbelief. A tačno sam pomislio da se nisu šalili pre nekoliko epizoda, kad je Pinkman pitao "what's up with that terminator shit" :D

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Nismo videli ni kako ga je našao, ni odakle mu ideja da je Jesse posebno vezan za tog malog, ni kako je uspeo da ga nahrani otrovnim cvećem. Ne može trovanje deteta da se organizuje i sprovede za jedno popodne, koje inače provodiš zabarikadiran u kući u strahu od plaćenih ubica.
Neces mi oduzeti mojih 5 minuta! angry.gif Verovatno mu je Saul ipak bio saucesnik, on zna gde mali zivi i koliko znaci Jesseju, a mogao je i da mu donese neke bombone punjene tim otrovom. Pogledaj penultimativnu™ epizodu, onu scenu kad Walt vrti pistolj koji se na kraju zaustavi pokazujuci na saksiju, tu je dobio ideju. Edited by Calavera
Link to comment
You know, still saying it wasn't the ricin.I don't understand.Then what was it?Saying it was most likely a flower called lily of the valley.Yeah, it's--it's, like, common. It's got these red berries on it that I guess taste sweet,and sometimes little kids eat them and wind up poisoning themselves, and that's it,nothing more.
to sto su na kraju pokazali cvet kojim se mali otrovao, u waltovom dvoristu, ne mora nista da znaci (it's, like, common).mozda ce u sledecoj sezoni u nekom trenutku dzesi videti tamo valley lily i poceti da sumnja da je ovaj to zaista i mogao uraditi.
Link to comment
to sto su na kraju pokazali cvet kojim se mali otrovao, u waltovom dvoristu, ne mora nista da znaci (it's, like, common).mozda ce u sledecoj sezoni u nekom trenutku dzesi videti tamo valley lily i poceti da sumnja da je ovaj to zaista i mogao uraditi.
sve se nekako predobro poklopilo, dzesiju nestaje ricin iz paklice cigara, mali se truje a sve u trenutku kada voltu dzesi treba ko leba .... walt Hail.gif.. I won....cool.gif
Link to comment

"face off!" :Hail: :Hail: :Hail: "I Won!" :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: jebite se! ko ce da ceka sledecu sezonu i za cega je uopste pravite?! da volt postane sef? :Du svakom slucaju HVALA za ove 4 sezone u kojima sam uzivao svake sekunde cekajuci da izadju, "kupujuci" i gledajuci po par puta!

Edited by Далибор
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...