Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

tumblr_lu9ipxVtJp1qa0q13o1_500.jpg
Upravo ovo mi je palo na pamet kad sam video scenu gde pandur kaze da nije ricin u pitanju.Nije pitanje ko ubija decu i ne trepne, nego ko laze, manipulise, koristi... i ne trepne.Najveci mag zlocina jos od Morijartija... WW :Hail: Tek sam sad odgledao IV sezonu do kraja, serija je u top 5 ikada!
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Odgledah za nedelju dana sve 4 sezone. Wooow!!Serija bukvalno raste iz epizode u epizodu.Odavno nije bio takav bad motherfucker kao Gustavo Fring. I kakav će pretpostavljam da postane Walt u 5 sezoni.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ja odgledao sve 4 sezone u cca 7 dana bez da sam sebi spojovao bilo sta pa sada kriziram samo tako :(P.s. Just for the record ja verujem Walt nije otrovao malog.

Edited by pavllle
Link to comment

E jbg. Mada da se odmah ogradim nisam mislio da mi je neverovatno bilo to da Walt nije dobrica vec da mi je nekako zbrzano reseno sve to od trenutka dok je sreo malog, osmislio sve, otrovao ga, ukrao cigaru i odradio sve ostalo. Mada koliko vidim o tome je vec bilo reci na ovom topicu.

Link to comment

rekoh vec. nije da mi je walt dobrica nego mi je cela ta prica sa salom i a-timom oko trovanja i dzesija malo prenategnuta. npr logicnije mi je da je Walt samo iskoristio to sto se mali nagutao bobica, ali dobro videcemo kako ce se sve odvijati u zadnjoj sezoni. u svakom slucaju ne mirise mi na happy end za walt-a

Link to comment
rekoh vec. nije da mi je walt dobrica nego mi je cela ta prica sa salom i a-timom oko trovanja i dzesija malo prenategnuta. npr logicnije mi je da je Walt samo iskoristio to sto se mali nagutao bobica, ali dobro videcemo kako ce se sve odvijati u zadnjoj sezoni. u svakom slucaju ne mirise mi na happy end za walt-a
Walt je odavno evil mastermind, on je odavno postao zlikovac, mada jeste serija snimana tako da ostavlja malo neizvesnosti kod gledaoca. A to oko planiranja, pa čovek ima briljantan um, učestvovao je u radu koji je dobio Nobela, a videli smo i koliko ima smisla za manipulaciju i čitanje drugih ljudi. Samo ga jebe sujeta da postane savršen kriminalac.
Link to comment

Baš gledam ponovo seriju, Skajler mi je 11 puta ogavnija nego na prvo gledanje. Nadam se da scenario za 5. sezonu uključuje i jedan metak za nju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...