Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Baš gledam ponovo seriju, Skajler mi je 11 puta ogavnija nego na prvo gledanje. Nadam se da scenario za 5. sezonu uključuje i jedan metak za nju.
Ja odgledao tek prvu sezonu jbg. Imas pravo, kako se u drugoj sezoni odvijaju stvari tako njen supruznicki potencijal slabi.
Link to comment
Baš gledam ponovo seriju, Skajler mi je 11 puta ogavnija nego na prvo gledanje. Nadam se da scenario za 5. sezonu uključuje i jedan metak za nju.
intenzivno je mrzim.
Link to comment
Baš gledam ponovo seriju, Skajler mi je 11 puta ogavnija nego na prvo gledanje. Nadam se da scenario za 5. sezonu uključuje i jedan metak za nju.
..jab je prvo častio s onim empejevljevim brothaz
Link to comment
  • 3 weeks later...

Odgledah pretposlednju epizodu 2. sezone, i iznervirao sam se, pa mi je teze da nastavim dalje. Posle onog incidenta sa Jane koja mi je superkul lik :wub: , Walt mi vise nije simpatican. Sad samo "navijam" da Jesse ne najebe i nakupi se para :D

Link to comment
:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: Znate ono kada trcite kuci sa posla samo da sednete pred racunar da gledate.....pa onda gledanje do duboko u noc, zapostavljanje svih obaveza :fantom: Ne znam sta sve da napisem o ovoj seriji. Sve sto kazem bice jako malo u odnosu na to koliko je dobra! Radnja fenomenalna, likovi savrseni, ma sve je vrh! Posle Breaking Bad-a sve ce biti jadno :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...