Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

kijavicom prikovana za kucu, pocela danas da gledam, jedva pregurala prve dve epizode. sad nacinjem drugu sezonu, ne mogu da se zaustavim. messed up shit! moram da presecem necim.

Link to comment
kijavicom prikovana za kucu, pocela danas da gledam, jedva pregurala prve dve epizode. sad nacinjem drugu sezonu, ne mogu da se zaustavim. messed up shit! moram da presecem necim.
Uh, ja batalio posle 2-3 epizode, mogao bi da nastavim nekom prilikom.Mislio sam da mi nije legla, ali kad je toliko hvale, možda joj ipak dam drugu šansu...
Link to comment
Kad smo vec kod toga, sto se ne javlja ovaj kojot? Jel odmako i on od te dve epizode?
poceo sam da gledam drugu sezonu, veceras cu da izgustiram 3. i 4. epizodu. sve je bolje i bolje, ali jos uvek ocekujem da se desi nesto sto ce me oduseviti.
Link to comment
poceo sam da gledam drugu sezonu, veceras cu da izgustiram 3. i 4. epizodu. sve je bolje i bolje, ali jos uvek ocekujem da se desi nesto sto ce me oduseviti.
Samo polako!
Link to comment
poceo sam da gledam drugu sezonu, veceras cu da izgustiram 3. i 4. epizodu. sve je bolje i bolje, ali jos uvek ocekujem da se desi nesto sto ce me oduseviti.
ako ocekujes da neko od glavnih likova zaigra za partiyan, bolje prekini odma...<_<
Link to comment
  • 2 weeks later...

Preletio sam temu i par stvari koje nisam primijetio da su pominjane, a smatram ih ključnim u cijeloj priči, su patološka vezanost šire porodice Vajt i sama Voltova potreba da se nametna kao snažna, očinska figura naspram Henka koji mu uzurpira tu funkciju od početka. Teško je procijeniti u kom trenutku on biva definisan kao loš momak, ono što je jasno, za razliku od Džesija koji je od početka buntovnik sa jasno profilisanim pozitivnim moralnim načelima, Volter je neko ko se transformiše pred našim očima. A o tome je već rečeno - ma koliko srljao iz greške u grešku opet je neko sa kim morate da saosjećate cijelim tokom serije.Ovi koji su odustali svakako treba da daju još jednu šansu jer serija pravi zamah dobija tek krajem treće sezone.Negativna strana priče su naravno izuzetno iritantne Skajler i Mari, kao i Volter džunior (da ne bude zabune - gluma sjajna, a sama pojava iritantna), koji valjda i doprinose da mister Vajta simpatišemo više nego inače.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...