Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Odgledah pretposlednju epizodu 2. sezone, i iznervirao sam se, pa mi je teze da nastavim dalje. Posle onog incidenta sa Jane koja mi je superkul lik :wub: , Walt mi vise nije simpatican. Sad samo "navijam" da Jesse ne najebe i nakupi se para :D
Heh, stvarno nije isto kad shvatiš da je Volt u stvari negativac. Mada, meni je to bilo gotivno.
:Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: Znate ono kada trcite kuci sa posla samo da sednete pred racunar da gledate.....pa onda gledanje do duboko u noc, zapostavljanje svih obaveza :fantom: Ne znam sta sve da napisem o ovoj seriji. Sve sto kazem bice jako malo u odnosu na to koliko je dobra! Radnja fenomenalna, likovi savrseni, ma sve je vrh! Posle Breaking Bad-a sve ce biti jadno :(
Potpuno te razumem, ali ne boj se za dalje, ima šta da se gleda. :)
Link to comment
Sta, sta, reci? :o
Pa ne znam šta si do sada gledao. Wire? Justified? Gomila Britanaca, ako voliš visoku stilizaciju. Od krimića, to jest. Ne znam šta tebe zanima.
Link to comment

Prva serija koju sam odgledao u dahu bila je Prison Break (odlicno mi je drzala paznju), onda sam gledao Lost (savrsenstvo sa jos savrsenijim glupim zavrsetkom), Heroes ( dve sezone i dosta), Fringe, takodje dve sezone. Video sam da se Wire bas hvali. Zanima me da li u toj seriji se radnja nastavlja iz epizode u epizodu ili je svaka epizoda prica za sebe?

Link to comment
Zanima me da li u toj seriji se radnja nastavlja iz epizode u epizodu ili je svaka epizoda prica za sebe?
Svaka sezona je novi slucaj, a povezani su glavni likovi. Odlicna serija!
Link to comment

:o Sunce ti! Kakva serija :Hail: Sad sam odgledao poslednju epizodu 4. sezone.. pa ono je, sto bi rekli "znaci vrh" :Hail: Walt me i dalje jako nervira, jos uvek kao vise brinem za Jesse-a, ali ovaj poslednji plan, ovu semu sto je smislio :Hail: Definitivno je ovo jedna od najboljih serija koje sam ikada gledaoSta sad da radim do 5. sezone :(Ili jos gore, sta da radim kada se zavrsi :o

Link to comment
Baš gledam ponovo seriju, Skajler mi je 11 puta ogavnija nego na prvo gledanje. Nadam se da scenario za 5. sezonu uključuje i jedan metak za nju.
vala baš ogavna. a sestra je sustiže.
Link to comment

oni su je kupili odavno. prikazivali pre godinu i vise na Pink Familypa verovatno odlucili da im ne stoji dzaba ili jednostavno moraju da je prikazu..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...