Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Šta je to Enciklopedija Vesterosa, jel' ovo tj. ovo, ili je još nešto izdano? :unsure:

 

Mene je smorilo, užasno je suvoparno napisano. Čitao sam na preskok u nadi da će bar negde zvučati kao da nije wikipedia, i onda batalio.

Link to comment

Ikakve vesti o vetrovima? :( Bilo bi bas bezveze da sada gledaoci krenu da nam vracaju za sve sa spoilerima.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Znam ... , nisam imao pojma da su je uopste i izdali, do juce kada je slucajno ugledah ...

Таман цена колико вреди. 

Link to comment

Pa samo ako kao vest računaš da će biti ovoga. Ali to smo već praktično znali -_-

 

 

 

 

 

 

Čekaj, ovako izgledaju borbe mačevima u seriji? :lolol: :lolol: Pa mogli su da plate nekog D koreografa da im napravi bar nešto.

 

Ima da bude isto kao Pacquiao vs Mayweather. Trebalo je to pre da se desi dok nisu bili ovako izlomljeni obojica.

 

Pac-May bi uvek izgledao onako.

Link to comment

Čekaj, ovako izgledaju borbe mačevima u seriji? :lolol: :lolol: Pa mogli su da plate nekog D koreografa da im napravi bar nešto.

 

 

 

Видиш шта пропушташ, само на занатском нивоу. -_-

Link to comment

Izgledaju često i gore, dobri moj lrde :( Kao da snimaju Tri musketara, samo zveketanje mačem o mač bez da iko pokuša nekog da, znaš, udari. Skoro niko ne nosi štit, to je za extras i ostale evnuhe, a mačevi su napravljeni od neuništivog metala i mogu bez problema da se sudaraju po pedeset puta bez da neki pukne. Broadsword = rapier, sve je to u suštini isto sranje.

 

Krajem prošle sezone, Jon Snow se tako šibao sa nekim Thenn wildlingom, samo što je taj imao sekiru :D En garde, attaque au fer, zvekete - Valyrian steel protiv drvene drške! Tras, tras, tras, slash, parry, passe, quarte! Cirkus.

 

Evo ti primer iz pretposlednje epizode, Jorah Mormont dominira u Meereenskoj areni (ne pitaj šta će on tu, to nije nikom jasno). Obrati pažnju na fancy kolut koji napravi!

 

Link to comment

Jebote, koja je ovo beda! Zašto ovo izgleda ovako BEDNO? Na šta ovo Deni liči? Kakve su ovo face? A ove tuče...pa ja nemam reči...onaj neartikulisani bolid sa rapirom - šta radi ono pre tuče? Ali vrhunac je ona car sa kopljem koji protiv mača...ulazi u klinč!?!? :isuse: :isuse: :isuse:

 

Idem oči da operem varikinom i da ne mislim više nikad na ovo. Ikad.

Link to comment

Ne ne, čekaj, to je bio primer jedne od najtragikomičnije loših tuča u seriji. Čekaj da ti pokažem primer jedne od najboljih!

 

https://www.youtube.com/watch?v=qDTOc_oUFHU

 

Ne zezam se, ovo je vrlo moguće najbolje režiran fajt do sada. Sve je haotično, polumrak, nema mnogo paradiranja i poziranja, deluje kao da se bore ljudi za goli život. Ali ipak budalastih trenutaka ima koliko hoćeš, od pomenutog pariranja mača sekirom i v. versa, do Samovog oslobađanja Ghosta, do deteta od pola metra koje opušteno nateže luk duplo duži od njega i upucava Ygritte :isuse:

 

A sad idi zbogom, i pomisli nekad na nas koji patimo da ti ne bi morao :(

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Šta je to Enciklopedija Vesterosa, jel' ovo tj. ovo, ili je još nešto izdano? :unsure:

 

Mene je smorilo, užasno je suvoparno napisano. Čitao sam na preskok u nadi da će bar negde zvučati kao da nije wikipedia, i onda batalio.

Samo prelistao i pogledao ilustracije , vikipediju™ i ocekivao...

 

Таман цена колико вреди. 

Bas tako , zesce bih se zajebao da sam uzeo u pretprodaji preko Amazona za 30$ ...

 

p.s. Zadnju sezonu serije gledao samo do druge epizode i odustao . Cekam neko posebno raspolozenje da odgledam ostalih osam ....

Edited by Geo
Link to comment

Ne ne, čekaj, to je bio primer jedne od najtragikomičnije loših tuča u seriji. Čekaj da ti pokažem primer jedne od najboljih!

 

https://www.youtube.com/watch?v=qDTOc_oUFHU

 

Ne zezam se, ovo je vrlo moguće najbolje režiran fajt do sada. Sve je haotično, polumrak, nema mnogo paradiranja i poziranja, deluje kao da se bore ljudi za goli život. Ali ipak budalastih trenutaka ima koliko hoćeš, od pomenutog pariranja mača sekirom i v. versa, do Samovog oslobađanja Ghosta, do deteta od pola metra koje opušteno nateže luk duplo duži od njega i upucava Ygritte :isuse:

 

A sad idi zbogom, i pomisli nekad na nas koji patimo da ti ne bi morao :(

 

Žao mi je, Vini, istrošio sam sve što sam mogao da pružim GoT-u. Mislim, nije da nisam počeo da gledam gornji klip, ali je opet sve nešto bedno sa 10 ljudi ukupno, imaš osećaj da nije hladno, a svi ti ratnici deluju kao da su prvi put uzeli oružje u ruke i glume neke pokrete.

Odoh da se tuširam vrelom vodom.

Link to comment

Naravno da nije hladno kad se snima krajem leta u okolini valjda Dablina. A desetak ljudi ima zato što kažu da je Night's Watch u totalu, dakle cela jebena straža... spala na 100 ljudi. Sto! 

 

Dakle samo ti pitaj, uvek se nađe neki spektakularno retardiran detalj koji sve može da objasni :D Recimo, da li si znao da patuljački penis ima čarobne moći? Tiriona i Mormonta uhvate pirati i hoće da ovog kraćeg ubiju i kastriraju da bi posle preprodali njegov kurac, ali ih on obrlati i objasni da će tako da istruli. I onda glavni pirat odluči da će ga povesti živog i nesečenog "until we find a cock merchant"!

 

Ili, ili, pazi ovo: Littlefinger udaje Sansu za Remzija Boltona u Vinterfelu, a plan mu je da će Stanis, kad bude rasturio Boltone, odmah da oslobodi Sansu i proglasi je za, pazi sad, wardeness of the North! :Hail: Ne izmišljam ništa, majke mi. Sve to je neko bacio na papir i dao glumcima da izgovore. Pred kamerama!

Link to comment

Naravno da nije hladno kad se snima krajem leta u okolini valjda Dablina. A desetak ljudi ima zato što kažu da je Night's Watch u totalu, dakle cela jebena straža... spala na 100 ljudi. Sto! 

 

Dakle samo ti pitaj, uvek se nađe neki spektakularno retardiran detalj koji sve može da objasni :D Recimo, da li si znao da patuljački penis ima čarobne moći? Tiriona i Mormonta uhvate pirati i hoće da ovog kraćeg ubiju i kastriraju da bi posle preprodali njegov kurac, ali ih on obrlati i objasni da će tako da istruli. I onda glavni pirat odluči da će ga povesti živog i nesečenog "until we find a cock merchant"!

 

Ili, ili, pazi ovo: Littlefinger udaje Sansu za Remzija Boltona u Vinterfelu, a plan mu je da će Stanis, kad bude rasturio Boltone, odmah da oslobodi Sansu i proglasi je za, pazi sad, wardeness of the North! :Hail: Ne izmišljam ništa, majke mi. Sve to je neko bacio na papir i dao glumcima da izgovore. Pred kamerama!

Како ти бре није жао да мучиш Лрд-а оволико а и нас присећаш бравура из протекле сезоне и то на овом светом топићу. :cry:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...