Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma verovatno cu je kupiti i ja ali nije to poenta grnjeg posta ...

Ма покушавам да ствари у овом случају посматрам са ведрије стране.

Link to comment

Bilo je na winterfell-srbija.com... :)

 

Reklo bi se da je 90% toga od originalne zamisli promijenjeno...

 

Tyrion will besiege and burn Winterfell.... :cry:

 

Ма промењено је све то одавно. Не само да је Мартин мењао своју оригиналну замисао, него му се у, рецимо, четвртој књизи десило да је написао скоро целу, па се онда предомислио и онда опет писао другачије испочетка. Лепо рече и овде - никад не зна где ће пут да га нанесе. :)

Link to comment
  • 1 month later...

Ta slika prati novo poglavlje, danas objavljeno... koje ne znam što su očekivali da je kontroverzno, baš je onako klasika, fino. Vidi se da nije prošlo urednika, ima par tupavih pogrešnih ili izostavljenih reči. 

Link to comment

ima neki par glavešina sa nekog od foruma što su pročitali to poglavlje ranije i onda su ovo videli kao kontroverzno, ljudi mislili ko zna šta će da se desi kad ono šansa postala spicy

 

sve u svemu drago mi je da se njen lik razvija u tom pravcu

Edited by theanswer
Link to comment

Meni je indikativno da joj, u sred svog tog wangsta oko činjenice da je budući verenik nazvao bastardom, Jon Snow nigde nije ni prošao kroz glavu.

Link to comment

Meni je indikativno da joj, u sred svog tog wangsta oko činjenice da je budući verenik nazvao bastardom, Jon Snow nigde nije ni prošao kroz glavu.

 

Indikativno za šta?

 

Nije ga ona nikad nešto gotivila, tu je povukla na majku. Ni kad joj je ova govorila o konjolikim Vejnvudima nije joj prošla Arja kroz glavu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...