Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

  1. 1. Од Плеса очекујем:

    • Ништа
    • Нешто
    • Да Мартин превазиђе самог себе
    • Биће само ново измузавање пара од несазрелих мушкараца и сексом закинутих тиинејџера
    • Да идући наставак испишу Лукић и Шнајдер у две руке
    • Да идући наставак испише Ноле Четник
  2. 2. Не могу да дочекам да прочитам нове авантуре:

    • Бабиног унучета на Зиду
    • Принцезе на змајском зрну (јајету)
    • (Не)духовитог златокосог Биберчета


Recommended Posts

Ove priče smo se već dotakli, mislim na temi o igrama ili stripovima. Moje stanovište je i dalje da su ljudi bolje crtali u vremenima pre fotošopa (Ne Prasline, poslednja sveska Najamnika je izuzetak, ne pravilo :))

Link to comment

Па кад ниси довољно матор. -_-

 

Ljubomoran na naše godine i iskustvo.

Mogu samo da zamislim kad šeta gradom i naleti na neku staaaru zgradu pa krene coktanje [emoji38]

 

Kladim se da ste vi bliži mojoj sveznajućoj sredovečnoj mladosti (35) nego starcu Džordžu od stotinu ljeta (67). Nego volite da kontrirate razumu i popular opinionu...

Link to comment

Eh sad, pa draž je i bila u sastavljanju tih background informacija iz različitih knjiga i appendixa. Blackfyre Rebellion, na primer, se provlači kroz glavni serijal konstantno kao istorijski period, a onda dođu Dunk & Egg gde ti se isto to predstavi bliže, skoro iz perspektive aktera. Meni je taj pristup mnogo smisleniji nego da ti se u enciklopediji sve sažvaće: rodio se ovaj, pa se rodio onaj, pa su legitimizovani oni a onog je priženio u Dorne...

 

Zato mi i nisu baš legle one kasnije dve novele, The Princess & the Queen tj. The Rogue Prince. Tu se sav dao u pseudoistoriografiju sa minimumom lične perspektive. Zanimljivo je za čitanje ko je već navučen, ali ipak mnjah. Tek kad bude izdao Fire & Blood, complete & unabridged istoriju Targaryena, to nema šanse da ne bude dalje maestersko smaranje. 

 

Meni bolje kad čovek piše romane u klasičnom smislu a fanovi iz toga izvlače i sastavljaju porodična stabla itd., nego da te autor udara tim porodičnim stablima po glavi.

Link to comment

Ma to on ostavio buducum narastajima da se izmisljaju nove price, al se malo osigurao da ne prekrajaju istoriju u i istim ...Mrzi coveka da pise a zeli da iza njega ostane taj konkretan martinov svet.

Link to comment
  • 2 months later...

“Here it is, the first of January. The book is not done, not delivered. No words can change that. I tried, I promise you. I failed."
 
ozYt1aoha7ING.gif
 
“I blew the Halloween deadline, and I’ve now blown the end of the year deadline. And that almost certainly means that no, The Winds of Winter will not be published before the sixth season of Game of Thrones premieres in April.”
 
 wambulance.gif
 
“I won’t make excuses. There are no excuses. No one else is to blame. Not my editors and publishers, not HBO. It’s on me. I tried, and I am still trying.”
 
VMtTNzgBjvlHG.gif

Link to comment

Što ste neki, ovo je skroz u skladu sa serijom, pokupio je od serije štogod. You expect something, and it fails to deliver. 

Edited by James Marshall
Link to comment

Bilo bi najpostenije da ustupi nekom mladjem i vrednijem(Rotfus recimo? ) da nastavi ciklus, uz neke grube upute kako bi prica trebala da tece dalje ... On neka nstavi da pise blogove, divlje karte, enciklopedije i generalno se zajebava do kraja zivota.

 

 

p.s. Pod predpostavkom , da neki mladji i telentovani pisac zeli da udje u Martinov svet ...

Link to comment

Што сам старији, све ми је драже што је Толкин написао једну заокружену књигу, односно две и није размишљао о серији, играчкама, албумима са сличицама и сличним стварима.

 

Направио је помоћне ствари да би тим књигама дао дубину а не да би се од тога направио ЛОТР свемир за стрипове, ммопр штагод

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...