Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ovaj, samo da javim mom stalkeru lrdu da sam, posto sam odnedavno komjuter, pocela. samo se plasim da cu mnogo vinisati, ako se uopste usudim, bar mi se tako cini posle prve polovine prve knjige.

Link to comment

ovaj, samo da javim mom stalkeru lrdu da sam, posto sam odnedavno komjuter, pocela. samo se plasim da cu mnogo vinisati, ako se uopste usudim, bar mi se tako cini posle prve polovine prve knjige.

 

Konačno! :Hail: :hail: :Hail:

 

Neka se tebi samo čini da ćeš vinisati, biće slađe kad se tako skeptična navučeš. Što reče onaj mučitelj u Winslowovom Satoriju "slađe je kada se slomi jastreb nego vrabac". :)

 

Obavezno utiske da javljaš i da zaboraviš na glupu seriju.

Link to comment

Mene vise zanima sta luba misli o Constantinu, a ovo, pa ja sam odustao posle druge knjige i nesto sumnjam da cu se ikada navratiti. Smorilo me sve to nekako generalno, celo iskustvo ovog kulturnog fenomena, bezanje od gromopucateljnih spojlera, cekanje novih knjiga, hoce li Martin poziveti da zavrsi sagu, ko ce da jase zmajeve, gde je vise taj Bendzen Stark... sto je mnogo, mnogo je. Kad se smiri sve jednog dana, mozda. 

Link to comment

Kad se smiri sve jednog dana, mozda. 

 

Nikad neću razumeti ljude koji ne mogu da uživaju u nečemu samo zato što svi uživaju u tome, pogotovu kada su knjige u pitanju. Kakve veze ima  što je fama? Naravno da će ceo svet da se pita da li će debeli da završi knjige kada su jebeno fenomenalne. U suštini, sve što te smorilo sa tvog spiska nema veze sa kvalitetom knjiga. 

 

Msm, sranje ti je knjiga - ok. Ali sve ostalo što si nabrojao nema apsolutno nikakve veze sa samom knjigom niti su razlozi da je neko ne pročita. Pogotovu ne ta fama koja je btw 100% opravdana.

Link to comment

Ako neko uziva u hajpu i fami oko raznih stvari i uziva da to sve deli sa bliskim (sto fizicki i emotivno, sto po interesovanjima) ljudima, to sam ja. Tim pre je ovaj osecaj koji mi se javio u vezi sa SoIaF, a nakon pocetnog blagog entuzijazma, iznenadjenje za mene, ali eto ne moze se protiv stomaka. I da, verovatno si u pravu da nema veze sa kvalitetom knjiga, jer posle ove dve prve knjige koje sam procitao mogu da se slozim da je Martim dobar pripovedac, da je kreirao zanimljiv i bogat svet i zaplet(e), ali mi se i dalje ne uzima treca knjiga u ruke. Jednostavno, seme se izgleda nije primilo kod mene, pa sam mozda samo nasao izgovor u opstoj atmosferi.

Link to comment

Јефтино урађене корице, ништа скупљи папир, штампана је као оне књиге бајки са илустрацијама што их штанцује Еврођунти или ко. Текст нисам, читао, опрема ме баш разочарала.

 

 

Mozda je ovo englesko izdanje kvalitetnije uradjeno (15 funti) ?

51zU%2BYISeUL.jpg

Link to comment

Konačno! :Hail: :Hail: :Hail:

 

Neka se tebi samo čini da ćeš vinisati, biće slađe kad se tako skeptična navučeš. Što reče onaj mučitelj u Winslowovom Satoriju "slađe je kada se slomi jastreb nego vrabac". :)

 

Obavezno utiske da javljaš i da zaboraviš na glupu seriju.

 

hm, hm. prica je super sapunjarasta da me navuce, ali pokusavam da potisnem sve one hvalospeve kako je divan stil i slicno. jer nije.

ali dobro, da preguram prvu, pa cemo da vidimo.

 

Mene vise zanima sta luba misli o Constantinu, a ovo, pa ja sam odustao posle druge knjige i nesto sumnjam da cu se ikada navratiti. Smorilo me sve to nekako generalno, celo iskustvo ovog kulturnog fenomena, bezanje od gromopucateljnih spojlera, cekanje novih knjiga, hoce li Martin poziveti da zavrsi sagu, ko ce da jase zmajeve, gde je vise taj Bendzen Stark... sto je mnogo, mnogo je. Kad se smiri sve jednog dana, mozda. 

 

o seriji? cekam da se skupi, ne mogu ponovo isti hercslos da prozivljavam kao sa gotamom. al vec se bojim da cu se mnogo, mnogo ljutiti. ne samo zbog nepusenja.

ako je strip, to mozemo koliko hoces :D

Link to comment

o seriji? cekam da se skupi, ne mogu ponovo isti hercslos da prozivljavam kao sa gotamom. al vec se bojim da cu se mnogo, mnogo ljutiti. ne samo zbog nepusenja.

ako je strip, to mozemo koliko hoces :D

 

 

O seriji, naravno. Znam sta mislis o stripu :P 

 

 

U drugoj epizodi stavio je cigaru u usta, ali nije stigo da zapali, odvukli mu paznju :D

 

 

Ne smem trolovati vise. 

Link to comment

hm, hm. prica je super sapunjarasta da me navuce, ali pokusavam da potisnem sve one hvalospeve kako je divan stil i slicno. jer nije.

ali dobro, da preguram prvu, pa cemo da vidimo.

 

Posle će ti reći da je druga najbolja, izguraj još i tu, pa onda i treću da zaokružiš celinu, a četvrtu i petu da vidiš šta će da se desi, ali mnooogo je dobro :yawn2:

 

Naravno da je sapunjavo, o stilu se može raspravljati ali je ipak...

 70414.jpg

... iznad vascele žanrovske konkurencije. A ako ti fantasy nije srcu drag, džabe traćiš vreme na Martina.

 

BTW realno, overhyping je majka svog vinisanja. Skoro svog.

Link to comment

Mozda je ovo englesko izdanje kvalitetnije uradjeno (15 funti) ?

51zU%2BYISeUL.jpg

Нисам сигуран. Изгледа исто само друге боје.

 

hm, hm. prica je super sapunjarasta da me navuce, ali pokusavam da potisnem sve one hvalospeve kako je divan stil i slicno. jer nije.

ali dobro, da preguram prvu, pa cemo da vidimo.

 

 

o seriji? cekam da se skupi, ne mogu ponovo isti hercslos da prozivljavam kao sa gotamom. al vec se bojim da cu se mnogo, mnogo ljutiti. ne samo zbog nepusenja.

ako je strip, to mozemo koliko hoces :D

Ко је рекао да је Дебели стилиста? Има одличне карактере, солидно замишљен свет, најбољу фабулу макар у прве четири књиге у жанру, после профе са Оксфорда.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

martin mi je uvalio upalu pluca, pa sad iz bojkota pauziram. treca je gotova. 

 

moram da mu priznam da je doktor za algoritme pisanja. sva su pravila ispostovana, tacno moze matematicki da se utvrdi kad je vreme za politicke igrarije, kad za porodicne, kad ubacujemo zabavu za devojcice, kad za decake, kad je vreme za prstohvat fantazije, kad cemo malo girl power i tako... 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...