Jump to content
IGNORED

Domaća vina (Srbija i ex-Yu)


yolo

Recommended Posts

Ja zaboravljam preporuke tako da cu morati printscreenove da radim :)

Probavam, skoro svaki put uzmem drugo vino. Uvek mi puno u radnji da izdvojim vise od 800kinti pa kad izadjem dodjem do zakljucka da sam trebao kupiti skuplje.

Znam samo da redovno uzimam tikves i stobi (valjda) smederevku leti :D to je dzaba a super je.

Link to comment

Pa jel ti se svidelo ili ne? :)

 

Pa sta znam, svidelo mi se..svidelo mi se zbog ambijenta, zbog njegove ambicije oko rada na tom ambijentu, bio je lep dan i prosto mi je sve nekako lepo leglo. Gera je vrlo zivopisan lik, voli da radi i voli svoje vino..cenim da ne zali trud da napravi dobar proizvod.

Link to comment

de ste, alkosi!:)))) 

s vinima sam u toku nimalo.

kog prokupca se vredi dohvatiti?

vi koji ste menjali nikove mozete usput i da se predstavite;)

Link to comment

ubilo me nesto drugo, ali na zalost nije puska!  :lolol:

za gagu sam i ocekivala da je safe bet, ali cujem da su se pojavili neki novi prokupci, pa da priupitam ekspertski tim  :wub:

Link to comment

ubilo me nesto drugo, ali na zalost nije puska!  :lolol:

za gagu sam i ocekivala da je safe bet, ali cujem da su se pojavili neki novi prokupci, pa da priupitam ekspertski tim  :wub:

 

 

probaj budimira, ako mozes novcano da dobacis.

Link to comment

probaj budimira, ako mozes novcano da dobacis.

o tome u kojim se finansijskim okvirima to sada krece, tek da ne govorim koliko nemam pojma, ali kapiram da nije zgoreg da se izgutam necim pre ulaska u radnju. hvala za podsetnik na taj sitan detalj ^_^

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

budimir bese boje lila?

to ovde kod mene 28€ i kusur, odlican jeste, al za te pare mogu i bolje da prodjem... tako da ostajem kod gage :)

experiment je u cenovnom rangu kao gaga, ali nije mi se bas dojmio, tanko mi to nesto

Edited by aram
Link to comment

iz ove informacije mogu da zakljucim da su nasi slavni vinari u medjuvremenu jos vise pomahnitali. nije da sam iznenadjena. bice gaga, raportiracu iz vinske izmaglice :naughty:

Link to comment

:naughty:

promises promises :wub:

 

sacuse napijem u cast kruelinog dolaska :)

 

edit: e, ako je kod mene 28, tu bi trebalo da nije vise od 20€, to bih mooooozda i dao. ponekad.

Edited by aram
Link to comment

promises promises :wub:

 

sacuse napijem u cast kruelinog dolaska :)

 

edit: e, ako je kod mene 28, tu bi trebalo da nije vise od 20€, to bih mooooozda i dao. ponekad.

tvoj optimizam je dirljiv, ja ocekujem da je skuplje nego u nemackoj, ovde je sve skuplje... pitacu bas ;)

Link to comment

e jes, da ne kazem sta. pitaj me posto su tresnje ili nedajboze kajmak ovde :(

 

sad sam guglo, prosecna cena 2335 RSD, bice da je to ipak 20€ :)

Edited by aram
Link to comment

e jes, da ne kazem sta. pitaj me posto su tresnje ili nedajboze kajmak ovde :(

 

sad sam guglo, prosecna cena 2335 RSD, bice da je to ipak 20€ :)

jedino sto ni u poslednjem stadijumu ludila ovde ne bih dala 20 ojra za vino koje nisam prethodno probala i od kog mi nisu momentalno spale gace.

za tresnje cemo da vidimo koliko ce da kostaju kad im dodje vreme, znas da je srbija zemlja cuda. sto se kajmaka tice, prednost dajem dobrom siru (omiljeni sjenicki 5 evra/kg). zapravo me najvise pogadjaju cene vina, sada kada organizam trazi da se vracam u formu  :happy:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...