Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

"Every possible series of events is happening all at once" :lol: Šta im je to, neki recycled Dr. Who scenario?

 

Unapred sam razduševljen scenom u kojoj Euron Greyjoy trijumfalno ujaše u King's Landing a masa ekstatično kliče. 

 

 

Rekao bih iz trejelra da mu klicu jer dovodi Sand Snajke na pogubljenje. Sto bi i moglo imati nekog smisla da ne mora da bar jos dva puta prodje pored Dragonstone...

Edited by *edited by mod
Link to comment

Juronov poklon ce verovatnije biti napad na Deni, mada nije iskljuceno ni da napadnu na Dornu cisto kako bi jedno kraljevstvo prikljucili ludoj kraljici Srsi.

Link to comment

 

Jbg omasili smo svo troje. Koliko vidim Juron je unistio armadu i obezglavio Dorn iako nije kao da je do sada ta kuca nesto preterano pametno vodjena. U svakom slucaju dovoljno da izadje narod da vidi rock stara koji je pobedio dve kuce odjednom.

Jedino mi nije jasno sto su oba Greyjoya prezivela ali dobro sad...

 

Edited by *edited by mod
Link to comment

Kako su mi bili čudni kadrovi.

 

Sutra kad pogledate pisaću više. Samo da kažem da bih sad avatar promenila u Bubija. On mi je definitivno ultimativni čovek serije. Deni me nervira u ovoj epizodi, šamar bih joj lupila.

 

Jezovuk. :wub:

Link to comment

Dakle, mrtva trka između Deneris i Sersei za titulu najgluplje vladarke u istoriji Univerzuma. Više pišem kada nađem malo vremena.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Link to comment

Dakle, mrtva trka između Deneris i Sersei za titulu najgluplje vladarke u istoriji Univerzuma. Više pišem kada nađem malo vremena.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

Fotofiniš će da bude :) Užasno, apsolutno užasno pisanje... ali nije kao da smo navikli na bolje od trgovaca. Al sledeća epizoda... potpuni hit od gomile gluposti u najavi, ne mogu dočekati :D

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...