Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ne serite da je Deni otplovila na zapad da osvoji Casterly Rock :lol: A u isto vreme, Euron došao sa zapada na istok da osvoji Dorne. Oni se jebote non-stop mimoilaze.

 

 

 


- Nemoj da ideš Džone, spaliće te, ne možeš da im veruješ
- Idem, i dok me nema ti ćeš upravljati severom
- A je l, pa ajd nek je sasrećom

 

Sjajno :D Jesu na Severu još uvek najistaknutiji lordovi Nestor Royce iz Vejla i ona medveđa devojčica?

Link to comment

Ne serite da je Deni otplovila na zapad da osvoji Casterly Rock :lol: A u isto vreme, Euron došao sa zapada na istok da osvoji Dorne. Oni se jebote non-stop mimoilaze.

 

 

 

 

Sjajno :D Jesu na Severu još uvek najistaknutiji lordovi Nestor Royce iz Vejla i ona medveđa devojčica?

 

da, i glover čini mi se. ako je to glover brkam ih.

Link to comment

ali baba kako uči mladu deneris potezima a cersei je izvozala ko konja i sad baba koja je grand schemer ko littlefinger a ovamo rendil tarli njen banerman odlazi kod cersei, nikakve logike ama baš nigde. 

 

Pa zna se da je Randy™ Tarly težak seksista, ne sviđa mu se ovaj novi trend da vladara nasleđuje majka, baba, bratovljeva devojka...

Link to comment

- kako ce sada deo vojske otploviti do casterly rock ako im je flota unistena?

 

- Sersei koja ubedjuje feudalce u fazonu borite se za mene a protiv Deneris, jer je ova cerka ludog kralja, luda zla i nenormalna, ali istovremeno zaboravite da sam ja

 

raznela ceo državni, crkveni i vojni vrh u Belorovoj septi i uzurpirala presto

 

pritom i njihovog zakonitog vladaru i njegovog sina i cerku, pa je suludo sto se uopste odazivaju na poziv i dolaze u glavni grad nezasticeni, lol

Link to comment

Meni su dva momenta među najwtf otkad pratim seriju -

 

Šta se ovoj njanjavoj odjednom danas digo na evnuha, da ga drnda za njegove bivše grijehe, potpuno odsustvo rezona za takav potez u ovom momentu, ničim izazvano

 

Dva - kako se Juron stigao toliko napucati da podere ovu Vojsku dvije lezbače k'o svinja masan džak, ako mu je ova maznula komplet flotu. Jbt Juron k'o dxm, sad odjednom Srsi ponovo ima upper hand niodakle iako je do prije sedam dana izgledala kao Paulus '43.

 

Jbt k'o da gledam rad veš mašine. Ko bi gori sad je doli.

Luda ćerka ludog kralja... nadam se da na to idu :) Juron sagradio 1000 brodova za odmah i to većih, jačih, okretnijih i bolje opremljenih... ne znam samo koju šumu je posekao da ih napravi, da ne pričamo o vremenu koje je potrebno za pravljenje jednog takvog broda :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Meni su dva momenta među najwtf otkad pratim seriju -

 

Šta se ovoj njanjavoj odjednom danas digo na evnuha, da ga drnda za njegove bivše grijehe, potpuno odsustvo rezona za takav potez u ovom momentu, ničim izazvano

 

Dva - kako se Juron stigao toliko napucati da podere ovu Vojsku dvije lezbače k'o svinja masan džak, ako mu je ova maznula komplet flotu. Jbt Juron k'o dxm, sad odjednom Srsi ponovo ima upper hand niodakle iako je do prije sedam dana izgledala kao Paulus '43.

 

Jbt k'o da gledam rad veš mašine. Ko bi gori sad je doli.

 

Meni je hit epizode Rendil Tarli - em je potpuno kul što mu je Sem ukrao valirijski porodični mač, do te mere da sa sinom ode do Kings Landinga umesto da traži mač, em nema nikakav problem sa tim što je Sersei kraljica, do te mere da će da razmotri da li da izda Tajrele, čiji je vazal generacijama. 

 

A na Iron Islands izgleda raste sibirska tajga i žive desetine vojno sposobnih ljudi, kad Juron izgradi flotu od 1000 brodova i napuni ih posadom za tili čas. Uz to, imaju i moćna brodogradilišta i konsultante iz Umbara, jer su sa gradnje drakara prešli na gradnju brodova koje Haradrimi koriste u LoTR-u. Čudno, ja sam mislio da su to gola, kamenita ostrvca na kojima slabo šta uspeva i živi relativno malo ljudi.

Link to comment

to je valjda najgluplji momenat sa juronom, posle onog saznanja u roku od odma da je ubio brata, ciji les su nasli posle pada sa visine od dva kilometra

Link to comment

Koju god da je izmišljenu šumu posekao, pitanje je zašto je nije već posekao Balon Greyjoy kad je dizao bunu u prvoj sezoni? Ispada da su Ironmen imali u rezervi i materijal i ljudstvo i proizvodne kapacitete za tristo miliona brodova, čisto onako za svaki slučaj, ako se desi da Theon i Jašar otplove sa postojećom flotom.

 

Edit: Realno su šume najmanji problem jer je Sever u potpunom rasulu i delimično pod njihovom kontrolom. Ali vreme i brodogradilišta i ljudstvo su totalni WTF. Haradrim Style umesto longships su stilski izbor, tu se ne sme ništa zameriti. Ne budite tako sitničavi, kako to diskutujete? :mad:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Juron je lud k'o konj i izvlači ga ovaj Skandinavac za sve pare, ali ovo s njim je pišanje po logici i publici, na kraju ako se ne ispostavi da smo sve vrijeme gledali različite tajmlajnove kao u WW ili da postoje neke vorp crvotočine koje rade i kao time machine ovo će biti najveće nipodaštavanje inteligencije gledalaca od... Pa, posljednjih uradaka Ridlija Skota.

 

Ok, jedno je da se ne držiš strukture i tajmlajna, ali drugo je da potpuno isključiš sva ograničenja glede vremena, geografije, ekonomije itd. Ovo ni u pola igara ne bi prošlo ni u sandbox mode.

Link to comment

takođe arja tek sad saznaje pošto je provela gomilu vremena u blizancima među frejevima koji su šta van ovog sveta pa ne znaju za battle of bastards, tek sad to saznaje? pa jebote, nema nikakvog smisla. 

Link to comment

takođe arja tek sad saznaje pošto je provela gomilu vremena u blizancima među frejevima koji su šta van ovog sveta pa ne znaju za battle of bastards, tek sad to saznaje? pa jebote, nema nikakvog smisla.

Ali zato čim je izašla iz Twins, čula je od lanisterskih vojnika da se u King's Landingu već zna za njeno trovanje Frejeva izvedeno 10 minuta ranije, i da su već poslali Eda Širana da zavede red :D

Link to comment

idemo dalje. na stranu missandei, ko je uveo grey worma u priču i dao mu screen time van scena borbi treba da se ubije momentalno. ne postoji apsolutno nijedan valjani razlog da se on predstavi u seriji kao ljudsko biće sa nekim emocijama. oni nemaju emocije, zato i jesu toliko značajni za deneris.

 

i gde su šta rade oni silni dotraki jebotebog?

 

ali hej, ima i zadovoljnih

 

Edited by theanswer
Link to comment

Wooo, medieval feminism! Wooo!

 

Na tu temu, čujem da su promenili "Balerion the Black Dread" u "Balerion the Dread", još jedan dokaz da su Cock Merchants woke AF.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...