Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

sto apsurdni, knjige su zivo njesra, narocito kad odmaknes od prve tri

 

 

od serije i nemam neka ocekivanja, pa mi je svaki plus cist benefit

Edited by Sara
Link to comment

Mučnja™ oplemenjuje duh.

 

A što si ti čitala pet knjiga ako su ti živo sranje?

povremeno uživam da gledam (ćešće) i čitam (ređe) sranja, to kod mene ne izaziva frustraciju kao kod tebe, kako mi se čini

 

kad su knjige got-a počele da mi  svojom jalovošću idu na živce bez po muke sam ih batalila

 

serije doživljavam isključivo kao servis moje lične zabave, ako ne vrše posao dobiju nogu u dupe...a got me zabavlja 

 

eto, kad vec pitaš, a nadam se da nije bilo retorsko pitanje

Edited by Sara
Link to comment

Sa početkom se slažem, ali frustracija je relativna stvar. Mene zaista malo šta u životu frustrira, obično stvari na koje ne mogu da utičem. Dakle sve dok me niko ne vezuje pred TV sa kog se emituju kreativne ekskrecije Cock Merchantsa - ne bih baš rekao da me serija frustrira. Ali hvala na brizi.

 

Mislim da nije retka pojava da ljudi svesno konzumiraju sranja - svi to ponekad radimo. Ubija vreme, a pritom daje lažni osećaj superiornosti. Ono kad osećaš da sadržaj pred tobom ne zadovoljava tvoje navodno visoke standarde; u stvari ti standardi uopšte nisu tako visoki nego je to što gledaš/čitaš ispod svakog nivoa, ali šta sad, bitno je da se zagolicao onaj centar u mozgu koji reguliše nadobudno dizanje nosa. Prija.

Link to comment

joj tako mi je fejk u toj mocnoj ulozi, da nisam ni primetio zdepastost. koja mi, sad se bas preispitujem, i ne smeta nuzno.

al ona mi je najbezvezija, gotivnija mi bila cak i dzofrijeva nevesta sa onim mis-nosom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...