Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ko, Tyrion? Tako je odbranio Džofrija da je morao Deda Tywin da ih sve spase u poslednji čas. Isti occasion je njegova sestra, superzajebana promućurna vladarka na koju se Sansa ugleda, završila sedeći na prestolu spremna da otruje sebe i svoje najmlađe dete, da bi je Tywin i Knight of Flowers izvukli u minut do dvanaest.

Link to comment

Cela ova sprdnja sa Zmajkamenom je too much, poprilicno sam siguran da toga nece biti u knjizi, debeli ume da vodi racuna o detaljima, delom zato sto im posvecuje i po 10ak godina po delu.

 

O kakvim spojlerima po netu pricate? Je l to ono sto je onaj lik na redditu postovao jos pre pola godine, kao skraceni scenario svih epizoda? Ja sam to tada procitao ali sam sve zaboarvio  :lolol:

Link to comment

Eksli, atmosfera i vizuelno su mi se dopali u epizodi. Ali zato dijalozi i pojedini elementi sadrzaja... majko mila! Najjace kad 

 

 

ide scena, Varsi govori, aj kao sve ok i onda ona kaze 'zakuni mi se da ako krenem da vladam lose da mi neces raditi iza ledja nego ces da dodjes i u lice mi kazes sta ne radim dobro'. 

 

Ili kad Jon prepusti Sansi rukovodjenje severom

 

:lol:

 

 

Tako trgovacki™

Link to comment

Nego, zašto Arja, nakon što se osvetila Frejevima, nije nešto pokušala i sa Boltonima? Bilo bi logičnije da je s takvom namerom krenula za Vinterfel, pa naletela na siblinge. I je l' ono njen jezovuk ili nije? Jeste da ona na kraju kaže da nije, al' zašto je onda nije rastrgao na mestu?

Link to comment

:D :D :D

 

 

4 strane ste nakucali dok sa ja stigla da gledam ...aaaaaaaaaaaaaaa!

 

ne mogu sad sve da citam, ukratko

Juron , debilcina, na kraju izgleda i nije tako glup

jer sta mucena Sersi (meni nje zao, totalno je tragicna) zeli vise od svega....dve glave na tacni

bracu Tiriona, kojeg krivi za smrt voljenog sina

i kraljicu Dorne koja joj je otrovala cerku

i eto ga, Juron je 50% vec obavio, skoro da moze da je zeni

 

Deneris je jos uvek pritajeni tigar, skriveni zmaj, ko zna kad ce da eksplodira

 

Dzon mi izgleda nesto bolesljivo, kao da nije u formi

 

Sansa, sve ukazuje da ce da sjebe, bilo bi extra da ne sjebe

 

imala sam jos koji utisak, seticu se posle

 

 

p.s. sta li ce biti s onim nesretnikom sto se bacio u more, mora se nekako iskupiti, a bas mu ne ide

Edited by Sara
Link to comment

Eksli, atmosfera i vizuelno su mi se dopali u epizodi. Ali zato dijalozi i pojedini elementi sadrzaja... majko mila! Najjace kad 

 

 

ide scena, Varsi govori, aj kao sve ok i onda ona kaze 'zakuni mi se da ako krenem da vladam lose da mi neces raditi iza ledja nego ces da dodjes i u lice mi kazes sta ne radim dobro'. 

 

Ili kad Jon prepusti Sansi rukovodjenje severom

 

:lol:

 

 

Tako trgovacki™

to jeste, ali sise :wub:

 

 

Nego, zašto Arja, nakon što se osvetila Frejevima, nije nešto pokušala i sa Boltonima? Bilo bi logičnije da je s takvom namerom krenula za Vinterfel, pa naletela na siblinge. I je l' ono njen jezovuk ili nije? Jeste da ona na kraju kaže da nije, al' zašto je onda nije rastrgao na mestu?

kapiram da je tolko uspela da se unese u rolu asesina da cak ni rodjeni pas nije uspeo da je prepozna. mislim da za sebe kaze da nije ona.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Nego, zašto Arja, nakon što se osvetila Frejevima, nije nešto pokušala i sa Boltonima? Bilo bi logičnije da je s takvom namerom krenula za Vinterfel, pa naletela na siblinge. I je l' ono njen jezovuk ili nije? Jeste da ona na kraju kaže da nije, al' zašto je onda nije rastrgao na mestu?

Nego šta je nego njen jezovuk :) Ali, to nisi ti. .. ja kontam u smislu nisi više mladunče koje me prati u stopu i ništa ne može biti kao pre :) Bliži joj je KL i Sersei, tu ima logike zašto pre na nju da krene nego na Boltone.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

odlicne sise. ne mogu da prestanem da razmisljam o njima, iako sam vise za bulja opciju.

sad vec jamacno znamo da ce crv ubrzo da izgine.

jel ikom debeli sem u onoj sceni licio na kakvog debelog grka koji sece giros?

Link to comment

Juron , debilcina, na kraju izgleda i nije tako glup

 

Ma gde nije. Ako mu je do prestola, mogao je sa svojih hiljadu slonova brodova da ga osvoji čim je došao, pa posle neka ženi kog hoće. Ali neee, bolje da sklapam savez sa najomraženijom kućom na svetu i potamanim sve njihove bezbrojne neprijatelje da bi me ledena kraljica pogledala, romantika :wub:

 

I je l' ono njen jezovuk ili nije? Jeste da ona na kraju kaže da nije, al' zašto je onda nije rastrgao na mestu?

 

Naravno da jeste isti vuk, samo što više nije njen jer ga se odrekla pre ko zna koliko godina a realno CGI košta. Cock Merchants su sve to efektno saželi u "It's not you", zato što ne bi bilo konkluzivno da se vuk samo okrene i ode, mora da se narihta još malo vrhunskog dijaloga. "Nymeria gurrrl, I'm going home to Winterfell where, as we both know, my half-brother Jon Snow won the Battle of Bastards last season and has been crowned King in the North by Knights of the Vale and Lil' Lyana Mormont, wanna come with?"

Link to comment

utisak epizode:

kad procitaju tirionov telegram sneznom dzonu, i onu recenicu o patuljcima i kopiladima iz knjige (koja mi je onako, prilicno i mudra i vickasta)

savrsen kontrast kvaliteta u pisanju izmedju nekad i sad.

 

al nema veze, u ove dve sezone odbijam da mislim, nek je sisa i krvi, i ja cu biti srecan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...