Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

 

pa to i jeste poenta cele scene: da svi na toplom jugu (ukljucujuci i one najucenije) guraju glavu u pesak

Tj samo seru

Znanje radi znanja, a u praksi ni za pristojnu kanalizaciju

Link to comment

Ја мислим да су ме на сваком чошку у граду у задњих петнаест дана сачекале рекламе о почетку нове сезоне. Након толике убитачне рекламе одлучио сам да једноставно прескоћим било какво гледање.

Link to comment

Ја мислим да су ме на сваком чошку у граду у задњих петнаест дана сачекале рекламе о почетку нове сезоне. Након толике убитачне рекламе одлучио сам да једноставно прескоћим било какво гледање.

 

Pripazi ćunu.

Link to comment

BTW, kakva god da je serija do sad bila, ovo je prvi put da sam imao osecaj da gledam nesto iz holmarkove riznice. Ne znam zasto.

pa u gurmansku pljesku da cemo u devetoj epizodi ove sezone, kao veliku bitku, gledati sudski proces za starateljstvo nad detetom izmedju sema i divljakuse.

Link to comment

Od mesečevih mena? :unsure:

 

Inače, dobre su im te srednjevekovne štamparije, vrlo razvijene. Nedobog da se neko potrudio i napravio neki illuminated manuscript, nego sve dijagrami i concept art direktno iz Ye Olde Photoshoppe.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Gde ti tu vidiš dve zvezde, nemam pojma. Meni liči na mesec levo i planetu desno, s tim što je mesec ilustracije radi razvučen u pet faza. 

 

Valjda bi neko nekad pomenuo da su u binarnom sistemu, u slučaju da se vide oba sunca na nebu.

Link to comment

Gde ti tu vidiš dve zvezde, nemam pojma. Meni liči na mesec levo i planetu desno, s tim što je mesec ilustracije radi razvučen u pet faza.

 

Valjda bi neko nekad pomenuo da su u binarnom sistemu, u slučaju da se vide oba sunca na nebu.

Ovo malo je crna rupa ili centar mase i ne emituje svetlost, samo gravitaciju. Ova zvezda sa strane jedina emituje svetlost, ali i takodje ima orbitu oko centra mase. I zbog toga planetos ima duge zime varijabilne dužine.

 

Ovo je moj drug provalio. Nije sa interneta!

Link to comment

Ovo malo je crna rupa ili centar mase i ne emituje svetlost, samo gravitaciju. Ova zvezda sa strane jedina emituje svetlost, ali i takodje ima orbitu oko centra mase. I zbog toga planetos ima duge zime varijabilne dužine.

 

Ovo je moj drug provalio. Nije sa interneta!

Добро бре како те не мрзи да сваку њихову глупост оправдаваш? Ово је таква будалаштина да не може да се опише.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...