Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

ja videla tu cenu na amazonu. videla i rivjuove, kažu da pumpa kao što obećava ;)

jedino sam videla da je neko prijavio da je imao osip oko usana od (navodno) kolagena, nekoliko dana nakon prvog korišćenja. ali to je samo jedan komentar.

Link to comment
  • 3 weeks later...

evo pump-up verzije za sirotinju. ima ekstrakt peperminta koji hladi i pojacava protok krvi pa posljedicno lagano napumpa..al nema boje, niti sjaja. ,meni su ga predstavili kao americki power-labello.  41FblxRhCjL._SX425_.jpg

Link to comment

cek da prijavim ovo za slucaj da nista slicno nema tamo a ima jos neko smotan pa je zdrveta pao i tako mu grozan oziljak osto....... ulazim u trechi mesec kako ga mazem redovno, oziljak je skoro podpuno nesto  :heart: 

 

 

sg_zps731eb86b.jpg

 

Link to comment

ja sam koristila dermatix, ne za oziljak vec za neke fleke koje rekose da ce zauvek ostati. nestale. skup je, bio nesto oko tri iljade 15 ml pre par godina, ali ta mala tuba se rastegne, imala sam velike povrsine, tuba bila dovoljna za mesec dana svakodnevnog mazanja. 

Link to comment

Meni se bile pojavile neke cvrckice male, male, dve u uglu oka, na kapku i 7-8 izmedju grudi. I onda sam isla pre mesec dana u Dzordza Vasingtona da mi to speku onim aparatom. I nista mi se ne vidi pored oka, ali imam par onako crvenih flekica izmedju grudi, iako sam talkirala non stop. Mislite da bi to pomoglo, Dermatrix ili ovaj Hippin?

Link to comment

Probajte ovo za akne, meni dobro radi posao a ne isusuje kozu iako radi tzv mehanicki piling. (Recept napisao doktor sa Koznog, valjda je to taj cuveni losion "Doroslovac"). Maze se ujutru i uvece.(U mom slucaju nije za lice, ali ja to povremeno mazem i po jednoj "slaboj" tacki na vratu i sve je ok, nikakve stete)

 

Otisla sam juce do apoteke po novu turu, kad mi apotekarka rece da od sad vise nece praviti po receptu, posto Apoteka Beograd ima to u redovnoj prodaji pa kao imaju direktivu da ne prave (nisam taj deo najbolje razumela al sta cu sad).

Zove se "Losion za lice" ali se naravno koristi za bilo koji deo tela, i glavni sastojci su upravo ti sa recepta* (citiram sa kutije: salicilna kiselina, tinktura benzoe, etanol, 70%)  sa jednim dodatkom - tecnim ekstraktom kamilice. Vise na zvanicnom sajtu Apoteke Beograd.

Ali, ali..ovo sad ispadne mnogo skuplje. 150g ~ 200ml je kostalo oko 250din, dok je ovde 150ml i kosta 340din. Matematika je jasna..

 

*ako je verovati jer recimo treci red mom neukom oku ne lici ni na sta :D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...