Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

u jasminu su neke linije lancome i ysl ruzeva i pojedine guerlain nijanse snizene 50%, na 2000 i nesto malo dinara

uzela sam lancome boju mesa

i to ce mi mijenjati neprezaljenu jeftinjaru od kremastog catrice-a 020 koji se vise ne proizvodi, moroni su ukinuli savrsen proizvod

  • +1 3
Link to comment
On 28.7.2021. at 22:33, morgana said:

u jasminu su neke linije lancome i ysl ruzeva i pojedine guerlain nijanse snizene 50%, na 2000 i nesto malo dinara

uzela sam lancome boju mesa

i to ce mi mijenjati neprezaljenu jeftinjaru od kremastog catrice-a 020 koji se vise ne proizvodi, moroni su ukinuli savrsen proizvod

Pronašla sam Catrice 020 u odeljku " još malo pa nestalo" po ceni od 360 dinara u DM-u u TC BeoIzlog. Ostao je još jedan isti takav tamo a pored njega i Ironije by Karl( za nas koji volimo ružiiiiičasto).Možda da prekopaš te police sa robom sa sniženim cenama?!🤔

  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, makondo said:

Pronašla sam Catrice 020 u odeljku " još malo pa nestalo" po ceni od 360 dinara u DM-u u TC BeoIzlog. Ostao je još jedan isti takav tamo a pored njega i Ironije by Karl( za nas koji volimo ružiiiiičasto).Možda da prekopaš te police sa robom sa sniženim cenama?!🤔

 

hvala, ti si car! :heart:

 

ne znam kako se nisam sjetila da prekopam te police s restlovima. trazim liniju ultimate lip color btw.

 

Link to comment

ja ne razumem politiku sa tim ukidanjem ili menjanjem savrsenih proizvoda...pa evo taj neki njihov proizvod bi kupovala do kraja svog zivota a kada ga ukinu ili promene odes kod drugog proizvodjaca i oni izgube x vernih kupaca koji bi im kupovali taj proizvod iznova i iznova...nema logike.

 

 

  • +1 3
Link to comment


31 minutes ago, ivy said:




ja ne razumem politiku sa tim ukidanjem ili menjanjem savrsenih proizvoda...pa evo taj neki njihov proizvod bi kupovala do kraja svog zivota a kada ga ukinu ili promene odes kod drugog proizvodjaca i oni izgube x vernih kupaca koji bi im kupovali taj proizvod iznova i iznova...nema logike.




 




 






++




+ Nije isto ali meni je i enigma kada radikalno promene dizajn ambalaze. Cemu to, pogotovo kada vide da im dobro ide, ovako samo stvara nesigurnost - da li je to bas isti proizvod, pa ga onda ne vidis na polici i slicno.


  • +1 2
Link to comment

@I*m with the pilots

 

isto i to za ambalazu..plus sto u 99% slucajeva sa ambalazom promene i nesto u proizvodu pa ne bude vise isti

 

imam sad poslednji primer Alverde sampon protiv peruti kome su promenili pakovanje i vise to nije isti sampon,svrbi me teme od njega i stvara mi perut dok mi je stari sampon savseno odgovarao i kupovala sam ga godinama i kupovala bih ga jos godinama ali sada moram da prestanem i da trazim drugi verovatno kod drugog proizvodjaca..

 

  • +1 2
Link to comment

ne mogu da prezalim ni vichy eau thermale scrub, jedini mehanicki piling koji mi je odgovarao. sve ostalo je grubo ili besmisleno skupo za nesto sto ne ostaje na licu. 

Link to comment
  • 2 months later...

benu online ima dobre cijene, u rangu srbotrade-a, dostava za narudzbine preko 2000 din je besplatna, ali sto je po meni takodje korisno, porudzbinu je moguce po cijenama koje vaze na sajtu preuzeti i u odredjenim apotekama kroz par sati

 

Link to comment
On 28.7.2021. at 22:33, morgana said:

 

uzela sam lancome boju mesa

i to ce mi mijenjati neprezaljenu jeftinjaru od kremastog catrice-a 020 koji se vise ne proizvodi, moroni su ukinuli savrsen proizvod

 

Ako te ne mrzi, napiši koji je broj/nešto L. koji menja 020 jeftinjaru! 

Link to comment
47 minutes ago, Taihoskopija said:

Ako te ne mrzi, napiši koji je broj/nešto L. koji menja 020 jeftinjaru! 

 

  rose nature 11, cream iz l'absolu rouge linije

 

  ima malo sjaja za razliku od catrice-a, slikacu sutra na dnevnom svjetlu da vidis da li ti odgovara

  • Wub 1
Link to comment

@Taihoskopija

 

Desno je Lancome, lijevo Catrice. Malo drugacija zavrsnica na njima doprinosi da pri svjetlu kojim raspolazem izgledaju razlicitije nego sto jesu ali ovo je najbolje sto mogu d izvucem.

 

E sad, meni se kremasta zavrsnica Catrice-a vise svidja, Lancome ima neki sjaj, nije sedef ali to je pravac, po tom parametru me podsjeca na one prastare Samanta ruzeve u plavom pakovanu.

 

 

1.jpg

 

3.jpg

Edited by morgana
  • Wub 1
Link to comment

Divan je i to je to, a trenutno je (opet) na popustu, pa ću da odem da isprobam, nijansa je savršena. Ako mi sedef bude previše, moja keva to voli i uvek ganja takve ruževe, pa nije veliki rizik. Hvala! ❤️ 

  • Wub 1
Link to comment

odlichna su oba, ja sam sad uzela neki alverde (42-43) takav i neki esense semi matte, mislim 05 ili tako neshto, oba malo vishe na braon. not grejt not teribl. cena ekstra svakako.


sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...