Jump to content
IGNORED

Karijera


Indy

Recommended Posts

Tough shit.Tip nikada nije video drugu firmu i razlog zbog kojeg navodno napusta GS je najnaivnije sto je mogao da kaze, kao da je iz obdanista izasao. Jos u novine. Pa ko ce da rizikuje da ga zaposli pa da i njega sutra stavi u novine, mozda potpuno bezrazlozno kao sto se ne zna koliko su jaki razlozi za napustanje GS.Ne znam ko bi ga posle ovoga zaposlio. Napravio je od sebe tvora kome niko nece da pridje.Pre ce biti da se sveti za dobijenu pedalu, preko novina, jedino drzavna ustanova moze da ga primi posle ovoga.I sam GS nece da komentarise, samo kaze "da nasi korisnici nisu uspesni, ne bi smo bili ni mi" i to je dovoljno.Ko zna sta se njemu desilo, druga strana verovatno nece uci u kvotiranje emailova i prljav ves.Cek samo dok padnu akcije Apple, pa svi koji tamo sada cute kao zaliveni, da vidis kako ce da se otkrije kakva je to robijasnica bila i sta su oni mislili o korisnicima. Edited by Yoyogi
Link to comment
  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    54

  • Leia

    20

  • noskich

    20

  • rajka

    19

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Malo širim, al' ne mar'te: pita drugar da l' vredi da se upušta u igranku sa "Delfijem"? Kakvi su trenutno uslovi izrabljivanja u njihovim knjižarama?
Sljakao sam svojevremeno u Mamutu preko omladinske, a to je valjda sada Delfi. Tek sto se otvorio Delta siti bice nam na kiti. Jedina prednost je ta sto sam pokrao boga oca originalnih stranih diskova i knjiga. Smajl od Bic Bojsa mi je najdrazi plen. Za drugo ne pitaj.
Link to comment

Si otvorio linak iz teksta? Sa američkih univerziteta. Kao, ti predstavljaš školu, tim, a ne samo sebe....http://mashable.com/2012/03/06/facebook-employers-jobs/

Link to comment

uopšte ne mogu sebi da predstavim momenat u kom mi neko govori "dobro, sve je to super, obrazovanje i tako to, nega 'adj ti meni reci tvoj password na fejsu, da mi malo pročačkamo po tvojim porukama i slikama :blink: ".

Link to comment

I u prvom clanku, u komentarima, lepo pise:

Or just say, “I’m sorry, I can’t do that. It’s against the Facebook terms of service that I agreed to.”http://www.facebook.com/notes/facebook-and-privacy/protecting-your-passwords-and-your-privacy/326598317390057
If you look at the Facebook terms of service under Registration and Account Security, #8 clearly states the following: “You will not share your password, (or in the case of developers, your secret key), let anyone else access your account, or do anything else that might jeopardize the security of your account.”
Kazes im to i kraj price.
Link to comment

Jesam i tema jeste zeznuta. Ono sto pises po fejsu moze da se vidi a mi i dalje to gledamo kao licni prostor medju prijateljima. Shvatam i strah kompanija, mozda je resenje da fejs bude manje javan. Al nema sanse da bih nekome dao svoj pass, pa da gleda sta ja chatujem sa prijateljima. Za to postoji poslovni mail mater mu.

Link to comment

Pa fejs i jeste privatan, moj vide samo moji prijatelji, a mogu da me dodaju samo njihovi prijatelji, ne prihvatam nekoga koga ne znam, ne vidim poentu. Firma može da se zuva.Ali razumem zabranu pristupa facetu sa posla, znam ljude koji su sposobni da čitav dan, osam radnih sati, sede za farmom i to mi nikako nije jasno.

Link to comment
I u prvom clanku, u komentarima, lepo pise:Kazes im to i kraj price.
to jedino ako ovo pitanje shvatiš kao neko trik pitanje da poslodavac proveri da li si snalažljiv u sumanutim situacijama. ako ih stvarno zanima da ti vide fesjbuk "iznutra" onda je verovatno opcija ili da im daš ili da se zahvališ na prilici da upoznaš jednu takvu firmu i da odeš sa razgovora.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...