Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

23 minutes ago, iDemo said:

Pa da, to je Vestmid (vidi prethodnu stranu), i doktor toksikolog koga su intervjuisali je Indijac, to mu dolazi pod ono da se taj pacijenAt informisao iz svoje majčice.

 

A COVID-positive person is recovering at home after presenting to Westmead Hospital’s emergency department with vomiting and diarrhoea recently – not due to COVID but from an overdose of the drug ivermectin and other supposed COVID “cures” they ordered online.

 

“Thankfully they didn’t develop severe toxicity but it didn’t help their COVID either,” Associate Professor Gunja said.

 

“There’s no evidence to support the use of ivermectin to treat COVID-19. Don’t look for magic cures online, and don’t rely on what’s being peddled on the internet, because none of them work.”

 

...

 

Associate Professor Gunja said Westmead Hospital has seen a range of presentations from people trying to treat COVID with dangerous substances including hydroxychloroquine, disinfectants, bleach and alcohols.

 

“If you’ve taken ivermectin and you feel unwell, call the poison information hotline on 13 11 26 and always call triple zero (000) in an emergency,” Associate Professor Gunja advised.

The good news is that proven treatments are available in hospital for those that need them, and vaccination is the best and safest way to protect yourself and your family against severe illness from COVID-19.

 

SaE

Link to comment

Ne znam, brt, ne znam... Ja sam gledao sta pishe na sajtu potpisanom sa An official website of the National Institutes of Health (US).

Nigde se konji ne spominju. A za taj "preparat" kazu (na tom istom sajtu) nesto ovako (datum je Feb 2021): 

Quote

Several clinical trials that are evaluating the use of ivermectin for the treatment of COVID-19 are currently underway or in development. Please see ClinicalTrials.gov for the latest information. 

Ima i jos kojesta preko toga al' ces to - racunam - i sam biti zainteresovan da procitas.

 

Link to comment

Malo se preteruje (po internetu) sa tim konjovskim uglom. Taj lek se zvanicno koristi* i za ljude, ali u daleko manjim dozama (sto i nije neko iznenadjenje, mada posto su prosecni amerikanci negde tu gabarita konja, mozda njima to nije previse.)

 

*Naravno, ne za covid.

Edited by Indy
Link to comment
1 hour ago, iDemo said:

Ne znam, brt, ne znam... Ja sam gledao sta pishe na sajtu potpisanom sa An official website of the National Institutes of Health (US).

Nigde se konji ne spominju. A za taj "preparat" kazu (na tom istom sajtu) nesto ovako (datum je Feb 2021): 

Ima i jos kojesta preko toga al' ces to - racunam - i sam biti zainteresovan da procitas.

 

Verovatno nisi primetio al' ajde da priložim, koliko znam ja sam na ovom forumu prvi pomenuo moguću upotrebu Ivermektina za lečenje korone, početkom aprila prošle godine, na osnovu tekstova iz Heralda i sa ABC-ja o istraživanju na Monašu i Doerti institutu, vidi ovde i ovde (sa sve slikom). Obrati pažnju na citat sa kraja drugog posta.

 

SaE

Link to comment
4 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Verovatno nisi primetio al' ajde da priložim, koliko znam ja sam na ovom forumu prvi pomenuo moguću upotrebu Ivermektina za lečenje korone, početkom aprila prošle godine, na osnovu tekstova iz Heralda i sa ABC-ja o istraživanju na Monašu i Doerti institutu, vidi ovde i ovde (sa sve slikom). Obrati pažnju na citat sa kraja drugog posta.

 

SaE

Odlicno. 

I kako smo onda danas stigli do konja? 

Mis'im - ono - "za goveda, ovce i svinje"?   

Link to comment
7 hours ago, ObiW said:

Ne bih da se mesam u ovaj duel australijskih titana™, al samo da izjavim za novine da:

 

Butler County judge orders West Chester Hospital to treat COVID-19 patient with ivermectin, despite CDC warnings

E, ako je 'dokazano' na sudu onda #realno treba da idemo u penziju... :)

 

8 hours ago, Gojko & Stojko said:

I sad si ti kao duhovit, je li?

Nisam duhovit nego pishe u pdf-u na tom linku ispod (liste krupne i sitne stoke) al' nemaju sharenu sliku pa nisam hteo da se izbacujem s 'grafikom'.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...