Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

A i to što kažeš. Kad smo već kod toga, savetujem da se ne objašnjavaš sa [mention=12189]MilenaS[/mention]. Dosta joj je da uspešno troluje na naučnom vocapu, ne mora i ovde.
milenica je opet tu? :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

20210828001.jpg.5ab926b2a5c36d94ae5df31de2f20df4.jpg

 

Mali pile of shit koji sam našao tokom dvesta i neke šetnje iz edicije Špartamo unutar zatvorskog kruga od 5km oko kuće na hiljadu načina. Znam, znam, jezik pregrizo, nećemo valjda brojati do hiljadu :sad: 

 

Primetite kako umetnik dosledno prati osnovne kanone pravca kao što su progresivno smanjivanje fonta/spejsinga i gramatičke greške, ali istovremeno i hrabro istražuje menjajući uobičajeni papir/karton debelom daščetinom koja, stvarno, opipljivo preti - mate, samo kate uvatim ima ti spizdim ovu tablu u vugla!

 

Link to comment
20 hours ago, noskich said:

 

Nauka o piramidama, pozitivna energija, stari Rimljani, kosmos, povratak u Vinčansku kulturu i način života, Srbin opet pobediJo, razlaz

 

Nego kako si ti kao vegetarijanac uspeo da odgledaš ceo ovaj program sa tolikim mlevenim mesom? Jesi li se već odazvao pozivu sa kraja?

 

SaE

Link to comment

Crtica iz hotspot LGA (zapadni Sidnej)... 

 

Problemi subotom - tesko je naci 'radnju' koja radi ren(t)gen. Nadjemo prvu - moze bez zakazivanja - ali ali ali... Ne moze bez "negativnog testa ne starijeg od 72 sata". Vakcina? Nema veze - i sa i bez vakcine mora test... Ok. 

Na kraju nadjemo drugu radnju - bez zakazivanja i bez negativnog testa - resheno... 

Gross St, North Parra 

Link to comment
2 hours ago, Gojko & Stojko said:

Nauka o piramidama, pozitivna energija, stari Rimljani, kosmos, povratak u Vinčansku kulturu i način života, Srbin opet pobediJo, razlaz

 

Nego kako si ti kao vegetarijanac uspeo da odgledaš ceo ovaj program sa tolikim mlevenim mesom? Jesi li se već odazvao pozivu sa kraja?

 

SaE

 

Ne, meso ne jedem. Nesto drugo mi je interesantno u ovom prilogu. Covek je veoma iskreno rekao da se mesnim preradjevinama poceo baviti iz nuzde, ne iz ljubavi, jer su to izbori prve generacije imigranata. Statisticki imigrant prve generacije ima 12% sanse da dodje do nivoa menadzmenta na nekom vanserijski placenom poslu. Tog se podatka veoma dobro secam iz istrazivanja profesija imigranata u Australiji. A cak i pozicija u menadzmentu na vanserijski placenom poslu ne garantuje reseno pitanje pristojnog stanovanja. 

 

Druga stvar koja mi je zanimljiva bila je da uprkos svom uspehu u razvijanju tog biznisa odlucili su da se vrate u Srbiju. Pa eto, ko voli neka pogleda. 

Link to comment
31 minutes ago, noskich said:

 

Ne, meso ne jedem. Nesto drugo mi je interesantno u ovom prilogu. Covek je veoma iskreno rekao da se mesnim preradjevinama poceo baviti iz nuzde, ne iz ljubavi, jer su to izbori prve generacije imigranata. Statisticki imigrant prve generacije ima 12% sanse da dodje do nivoa menadzmenta na nekom vanserijski placenom poslu. Tog se podatka veoma dobro secam iz istrazivanja profesija imigranata u Australiji. A cak i pozicija u menadzmentu na vanserijski placenom poslu ne garantuje reseno pitanje pristojnog stanovanja. 

 

Druga stvar koja mi je zanimljiva bila je da uprkos svom uspehu u razvijanju tog biznisa odlucili su da se vrate u Srbiju. Pa eto, ko voli neka pogleda. 

Mozda da je dosao u Australiju sa nekim konkretnim zanimanjem, a ne zanatom. Mozda bi dosao do menadzmentske pozicije  . Sta da ocekuje jedan mesar? 

Link to comment
10 minutes ago, Rowanoke said:

Mozda da je dosao u Australiju sa nekim konkretnim zanimanjem, a ne zanatom. Mozda bi dosao do menadzmentske pozicije  . Sta da ocekuje jedan mesar? 

 

On nije mesar, odmah na pocetku je rekao da se mesnim preradjevinama u Srbiji bavio iz hobija, ali je bio prinudjen da se time bavi u Australiji jer nije mogao da nadje posao u struci. 

Link to comment
 
Dosta zanimljivo, staložen i fin čovek. Šta drugo nego da mu poželimo uspeh u poslovima na Rtnju.

Pao je na priču o energijama te čudesne planine ali, avaj, nije jedini.

Reče negde da očekuje u Julu otvaranje granica, that didn't aged well.

Svakako cenim kada ljudi nalaze nijanse u poređenju života u Srbiji i u Melburnu te se u tom smislu od njega može dosta naučiti.

Kad smo kod mesnih đakonija - imao sam inspekciju gradilišta u Dandenong pre neki dan. Svratio u d&d nuts (posle 4 godine) i bio prijatno iznenađen čvarcima, dimljenim vratom i pečenicom. Za rakiju mora da se svrati u obližnji Ras trade. Srbin je pobedio i u nepoštovanju epidemijskih mera - maske se ne nose iako na vratima piše "no mask no entry". Obratiše mi se na engleskom - da li zbog izgleda da li zbog brnjice, ne znam.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...