Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

1 hour ago, iDemo said:

 

 

 

Ne znam koliko je "biti vakcinisan" medicinska a koliko pravna definicija... Nesumnjivo je dobra zajedancija.

 

E-laArSVcAQUsiy?format=jpg&name=4096x409

 

 

Niko nigde normalnim putem nije primio različite vakcine u te dve doze. AZ, Pfizer i Moderna su najčešće u zapadnom svetu. Ne vidim šta je čudno.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, dragance said:

Niko nigde normalnim putem nije primio različite vakcine u te dve doze. AZ, Pfizer i Moderna su najčešće u zapadnom svetu. Ne vidim šta je čudno.

 

Ovde kod mene u Kanadistanu jeste. Krenulo Fajzerom pa nestalo, poceli da daju Astrazeneku kao drugu dozu, onda nestalo Astrazeneke pa onima koji su nju primili kao prvu poceli da daju Modernu kao drugu. Onda nestalo Moderne pa poceli opet da daju Fajzer. Totalni haos.

Ja sam imao srece pa mi zapalo dva Fajzera inace bih i ja bio takav.

  • +1 1
Link to comment
On 16.2.2018. at 10:58, peralozac said:

Malo laganog lokalpatriotizma uz jutarnju kafu. Melbourne Star - naš (ne)srećni točak što ga jedva sastaviše pa odmah rastaviše pa opet jedva sastaviše. Potrajalo skoro deceniju. Vrti se lepo (čuk čuk u drvo) već pet godina mada pogled nije baš neki jer je na čudnom mestu blizu industrijske zone. Ali naš je pa ga volimo, neki su i pesmu o njemu napisali.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Melbourne_Star

 

https://charlesjenkins.bandcamp.com/track/melbourne-eye

 

Čarlsa i njegov lokalpatriotski projekat (sve pesme su o Melburnu) sam slušao uživo u "zelenom" Nortkotu pre par godina i solidna je bila svirka. Ako je neko zainteresovan za pesme, ali ne i da pomogne Čarlsu da preživi u ovom plutokratskom paklu, neka mi se javi na PM, organizovaćemo nešto :)

 

Tužni update tri ipo godine kasnije - ćao točak, šta si vrtio, vrtio si (para dovoljno za plutokrate nisi!), ko se kecao, kecao se, nema više.

 

Spoiler

6512ca94c93f2943b8b7e04c1bab8a75daa0b11a

 

b5a4f874fc6a80ce1224e92943f11bcb1fd0160f

 

   

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...