Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Svasta si ti napisao do sada, a najvise to da su svi budale i deo pokvarenog sistema i da su plutokrate te koje odredjuju kolika imas primanja i troskove i da kukas na sve, osim na sebe.

 

Znaci, svi su budale, ti jedini znas istinu. Nista nije do tebe.

To da li ces ti na Tajland ili DPRK (osim sto bi da ti ja platim turisticku turu, kao pravi parazit) je totalno nebitno za raspravu, tj za "prozivanje".

 

Edit: usput, cekanje 5 godina za nesto je mnogo.

Edited by dragance
Link to comment

Ponudio sam ti da tamo odeš u jednom pravcu i iskusis sam sto propagiras. A ti bi da ti platim da ideš za novogodišnje praznike i nazad.

 

Dao sam ti datum u julu i da platis u jednom pravcu do Pekinga i opet si odbio.

Edited by noskich
Link to comment

Tema ne moze pod kljuc dok noskich ne ode do DPKR i javi iskustva iz prve ruke, inace bi bilo kao da neko iscepa poslednju stranu romana Agate Kristi... Ako dragancetova ponuda ne pije vodu, dajte da se izdvoji od viska sredstava skupljenih putem forumskog patreona.

Link to comment

Jos jedanput - primanja sama po sebi ne znace nista. Tek u usporedbi sa troskovima mozes da vidis na cemu si.

 

iskreno receno, da australijske sluzbe rade svoj posao tebe bi trebalo deportovati uz prethodno oduzimanje australijskog drzavljanstva pa lepo u severnu koreju, tajland ili povratak u srbiju pa da i ti vidis na cemu si umesto sto kenjas ovde kao krdo foka :lolol:

Link to comment

Tema ne moze pod kljuc dok noskich ne ode do DPKR i javi iskustva iz prve ruke, inace bi bilo kao da neko iscepa poslednju stranu romana Agate Kristi... Ako dragancetova ponuda ne pije vodu, dajte da se izdvoji od viska sredstava skupljenih putem forumskog patreona.

Ponuda i te kako važi, ali ne kao turista. To može svaka budala, izadje iz hotela i provozaju ga na trg par puta i na neki KUD ples i nazad. Ne, neka iskusi gliste u crevima i tu antiplutokratsku slobodu.

Link to comment

iskreno receno, da australijske sluzbe rade svoj posao tebe bi trebalo deportovati uz prethodno oduzimanje australijskog drzavljanstva pa lepo u severnu koreju, tajland ili povratak u srbiju pa da i ti vidis na cemu si umesto sto kenjas ovde kao krdo foka :lolol:

+1000

Link to comment

što bi deportovali?

krši zakone?

ili pljuje po državi koja mu je leba dala?

neka piše a onda i drugi pišu pa upoznajemo australiju do u tančina inače bi ova tema bila mrtva kao japan..

draganče nemoj da si na kraj srca,plati noskiču odmor haha

zamisli kad dođe pokisao ko crkveni miš,smršao nekoliko kila i upalom mišića od kofa po svima toaletima diljem pjong janga

ili ga optuže ko špijuna i stigne ti pismo sa molbom da ga izbaviš...

Edited by bradilko
Link to comment

Bilo u ponedeljak na ABC (Lateline), prilog o jednom Australijancu koji vodi ture iz Pekinga u Severnu Koreju. Siguran sam da bi vam bilo interesantno, samo nisam siguran da možete (osim noskicha i nas odavde i eventualno draganceta) da pogledate, zbog geoblokinga. Ima i transkript, to vam je verovatno dostupno, ali slika je bitna.

 

lNorth Korea: The Australian tour guide taking global travellers inside the secretive country

 

Meni ovaj Pjongjang iz priloga izgleda tako kako Beograd ne bi mogao nikako da zamislim sa ne znam kakvim doterivanjem (doduše možda "Beograd na vodi" to popravi).

 

 

Share & Enjoy

Edited by Gojko & Stojko
Link to comment

Meni ovaj Pjongjang iz priloga izgleda tako kako Beograd ne bi mogao nikako da zamislim sa ne znam kakvim doterivanjem (doduše možda "Beograd na vodi" to popravi).

 

 

Share & Enjoy

 

Izgledao bi i Beograd do jaja kad bi te vodili samo po Dedinju, Senjaku i malo po Novom Beogradu, a da nipošto ne skrećete u Grocku, Krnjaču, Rakovicu i sl. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...