Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Pre par meseci, povezao sam stopera. Lik radi u radnji u gradu udaljenom 20-ak km od njegovog sela. Dobija putne troskove (u visini mesecne autobuske karte), ali zato njegovu firmu nije briga da li autobus ide. Naravno, ako zove taxi, potrosice manje - vise celu dnevnicu (a nedolazak nije opcija). Bila je nedelja, a nedeljom zadnji autobus ide nakon njegove smene. Ali kaze, to nije problem, uvek uspe da nadje prevoz. Veci problem je kada radi drugu radnim danom jer mu tada naravno niko nece stati. Takodje nema autobus do njegovog sela. Ali ima prevoz u drugo selo, gde mu zivi devojka, pa njoj bane. Osim sto mora da trci sa posla na njega. Ako ne stigne na njega, onda ide pesaka, stigne u 4. I ako sledeci dan radi prvu, ustaje u 6.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Uh, što ga volim, nije geografska realnost. Pa što stručnjak ne krene da gradi kuće istočno od Bondaja i Marubre, lepo donese političku odluku i vozi Miško. Za ovo drugo, ima Vulongong i Njukasl na po stotinjak kilometara od Sidneja. Ja imam kolegu što živi u Njukaslu, čovek dođe na posao vozom ponedeljkom, ostalo od kuće. Nije za svakoga, da jeste svi bi živeli tamo i dolazili na posao u Sidnej. Inače proverio sam ovogodišnji izveštaj, ima Honolulu, nema Nusa ali ima Sanšajn Koust što nije baš isto, ali svejedno izgubio bih opkladu, par mesta su niže od SF odnosno Sidneja.

 

Auh, znači kolenica :ss1:. Odlično.

 

SaE

 

sta prija na 37C nego kolenica! 

 

a de je indy?

Edited by rajka
Link to comment

Pre par meseci, povezao sam stopera. Lik radi u radnji u gradu udaljenom 20-ak km od njegovog sela. Dobija putne troskove (u visini mesecne autobuske karte), ali zato njegovu firmu nije briga da li autobus ide. Naravno, ako zove taxi, potrosice manje - vise celu dnevnicu (a nedolazak nije opcija). Bila je nedelja, a nedeljom zadnji autobus ide nakon njegove smene. Ali kaze, to nije problem, uvek uspe da nadje prevoz. Veci problem je kada radi drugu radnim danom jer mu tada naravno niko nece stati. Takodje nema autobus do njegovog sela. Ali ima prevoz u drugo selo, gde mu zivi devojka, pa njoj bane. Osim sto mora da trci sa posla na njega. Ako ne stigne na njega, onda ide pesaka, stigne u 4. I ako sledeci dan radi prvu, ustaje u 6.

 

Skuter? Auto?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...