Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Ne moras da glasash al' moras da napises izjavu zasto nisi i nece te kazniti - provereno vise puta od "dete mi imalo neurednu stolicu" do "napili se prethodno vece da proslavimo izbore",,, 

 

zar nije lakse od toga otici na glasanje i ubaciti nevazeci (prazan/precrtan) listic? mislim ako vec neces da glasas za nikog ponudjenog (mada, ovi sto se zale na sistem kako je los bi valjda prvi trebali da glasaju za nekoga ko bi promenio takav sistem, cak i da nema sanse da takav dobije, onako bar simbolicno)

Link to comment

zar nije lakse od toga otici na glasanje i ubaciti nevazeci (prazan/precrtan) listic? mislim ako vec neces da glasas za nikog ponudjenog (mada, ovi sto se zale na sistem kako je los bi valjda prvi trebali da glasaju za nekoga ko bi promenio takav sistem, cak i da nema sanse da takav dobije, onako bar simbolicno)

Kako ko voli, ja sam samo pokusao da objasnim da ne mora bas uvek ni da se izadje.

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

zar nije lakse od toga otici na glasanje i ubaciti nevazeci (prazan/precrtan) listic?  

 

U mom slučaju, ja sam jednom jednostavno zaboravio. Nemam TV, ne kupujem novine, a od medija pratim forume iz Srbije. :lolol:

 

(Dobro, to je bilo jednom, inače uvek odem.)

Link to comment

Kinsasa hoce, ali NYC i LA nece, tu se prvo milionce daje samo za pogled. Cenim da je tako i u Sidneju.

Pa to, izbor je izmedju garsonjere u centru Sidneja i veoma udobne prevremene penzije na Tajlandu do kraja zivota. Sasvim jasno sta bih izabrao.

Link to comment

Kinsasa hoce, ali NYC i LA nece, tu se prvo milionce daje samo za pogled. Cenim da je tako i u Sidneju.

Pa to, izbor je izmedju garsonjere u centru Sidneja i veoma udobne prevremene penzije na Tajlandu do kraja zivota. Sasvim jasno sta bih izabrao.

Link to comment

zar nije lakse od toga otici na glasanje i ubaciti nevazeci (prazan/precrtan) listic? mislim ako vec neces da glasas za nikog ponudjenog (mada, ovi sto se zale na sistem kako je los bi valjda prvi trebali da glasaju za nekoga ko bi promenio takav sistem, cak i da nema sanse da takav dobije, onako bar simbolicno)

Doakao sam ja njima. Uvek trazim da mi posalju listic postom iz religioznih razloga. Onda samo popunis podatke I stavis u sanduche prazan listic.

 

Valjda je to sto ucestvuju na izborima uopste dokaz da odrzavaju sistem, a da ga ne menjaju?

Edited by noskich
Link to comment

Pa to, izbor je izmedju garsonjere u centru Sidneja i veoma udobne prevremene penzije na Tajlandu do kraja zivota. Sasvim jasno sta bih izabrao.

Al selo na obodu dzungle nema nocni zivot a bogami ni javni prevoz. Izdrzaces ti tamo metar dana, ako i toliko.

Link to comment

Nemam nocni zivot ni ovde gde sam vec 8 i po godina po predgradjima, a za penziju planiram projekat, solarni/elektricni trike rekumbent tako da mi nece ni trebati javni prevoz. Video si na ovim slikama kakav je ghost town u 1 sat nocu.

Edited by noskich
Link to comment

Nemam nocni zivot ni ovde gde sam vec 8 i po godina po predgradjima,

pa ne znam, nisam ja pisao da sam nocna ptica nego ti. Nema u dzungli Pixies i Dinosaur Jr, samo da znas. 

Link to comment

South Sudanese parents in Australia sending kids to Africa to avoid crime http://ab.co/2gxXSMO - via @abcnews

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

 

 

In a statement, a spokesperson for the Victorian Department of Health and Human Services said: "Child protection principles are the same for every case — culture is not a risk factor.

 

To je to pomo-multikulti slepilo - naravno da je kultura porodice faktor. Naravno to ne znaci da Sudancima treba dati da tuku decu a drugima ne, ali da se kultura mora uzeti u obzir kada se radi evaluacija slucaja.

Link to comment

A evo karoserije automobila koja i dalje stoji u polomljenoj ogradi vec preko dve nedelje:

 

 

Nema ni k od karoserije, ovako se to radi :)

 

a ovako u melburnu

 

Golden-car_zpshcp1mrf4.jpg

 

e da, stvarno koji im je fazon da se to ne rasciscava. nisam se udubljivala u to ali mi se cini da se inace tako nasto u prilicno kratkom roku fiksira. meni deluje kao da su u pitanju iznimne situacije... al ne znam..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...