Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

znaci treba da se sramim sto kazem da ovo nije Azijska zemlja.

Termin zutaci koristim u domacoj upotrebi i nadi da cu kojim slucajem prizvati naseg drugog junaka Yoyogija

Link to comment

znaci treba da se sramim sto kazem da ovo nije Azijska zemlja.

Termin zutaci koristim u domacoj upotrebi i nadi da cu kojim slucajem prizvati naseg drugog junaka Yoyogija

 

pa objasni, kako nije. 

 

australija ne moze da egzistira van svog geografskog polozaja. to moze samo u nekom paralelnom univerzumu.

Link to comment

mi smo poseban kontinent koliko me geografsko sjecanje sluzi.

Takodje smo jedina zemlja u regionu koja ima 90% stanovnistva ne-azijskog porijekla.

Ne razumijem sto je rasisticki u tome sto smo vezani za US/UK/EU

Jeste daleko ali nam je sustinski i mentalno mnogo blize.

Link to comment

Nema rasizma nikakvog sa moje strane.

Zutaci su primjerni doseljenici i mnogo veci ljubitelji ove zemlje od Noskica i Yogija.

Imaju taj podanicki mentalitet ali se to vec u drugoj generaciji gubi.

A sad da im trebamo sirom otvoriti vrata da ulaze bi bila ludost.

200k godisnje iz cijelog svijeta pa sto njih zapane jbg

Link to comment

Mislim da bi se rukovodstvo zemlje slozilo sa Moracikusom. Ali samo nakon sto se prvo nafatira parama od kineskih milionera u zemlji u kojoj je sve na prodaju. Njima se klanjaju i uzimaju kesh, a slede direktive iz US.

 

Sto Yoyogi da se vraca kad ima svoj privatni forum na kojem moze da prica sam sa sobom? ef43596c40e35ce8d96353881d0ddc5809c539e_

A da je junachina foruma, u tome se slazem.

Edited by noskich
Link to comment

mi smo poseban kontinent koliko me geografsko sjecanje sluzi.

Takodje smo jedina zemlja u regionu koja ima 90% stanovnistva ne-azijskog porijekla.

Ne razumijem sto je rasisticki u tome sto smo vezani za US/UK/EU

Jeste daleko ali nam je sustinski i mentalno mnogo blize.

 

rasisticki je to kada se cine napori da se zutelija zaustavi u svojoj okupaciji australije i komplet paranoja oko toga. australija je kontinent cija je geografska pozicija tu gde jeste. a sad sto neki imaju pustu zelju da veza sa us/uk/eu ima primat, to je vec unapred izgubljena bitka starog sveta. ja uopste ne kazem da ne treba da postoji veza sa us/uk/eu ali je van pameti da se to pokusava na silu; geo-ekono-politicki.

Link to comment

Odmah poslije teba druze.

Ja ga ocajnicki dozivam jer znam da se tamo dosadjuje raspravljajuci sam sa sobom.

On je azijski nacionalista i znam da ga boganski komentari pecu ko svjezi luk oci.

Sa Azijom sve super. Nemam primjedbi.

Link to comment

Trebali bi ipak da prihvatite drugacije misljenje bez etiketiranja.

Postalo je stvarno nenormalno da svako konzervativnije misljenje ide na dobos PC brigada.

Nismo Azija jbg. Moje misljenje

Link to comment

Trebali bi ipak da prihvatite drugacije misljenje bez etiketiranja.

rece neko ko ljude koje ne poznaje naziva hipokratama?

 

ti si u svom postu o beneficiranim aboridzinima, medijski hajpovanim izbleglicama i zutacima koji nam preotimaju kontinent dao i vise nego sto je inace potrebno da pomislim da je neko rasista. 

Link to comment

Azijska, bela, zuta eto - to ce biti od "velikog" znacaja kad se rasproda ono malo sirotinje po unutrashnjosti "najboljem ponudjacu" koji - zasto da ne - sasvim izvesno moze i kinez da bude... Ljudi se - generalno - mnogo loze na zemlje, geografiju i nadasve boju na shvatajuci da ce mozda vec za nasheg zivota da bude ono - kako ga je vec srocio drug Nabisco... 

nabisco.jpg

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...