Jump to content
IGNORED

Avanturizam


rajka

Recommended Posts

Ал' на том камену расте тако миришљаво растиње да је то чудо једно. Мени је сваки одлазак на море био дугачка гњаважа у колима (возио или не) све док не наиђе онај тренутак кад се осети онај мирис.Зато ме море у Америци скроз разочарало. Нема тај мирис уопште. У Северној Каролини расте кукуруз на километар до мора (а у Румунији на пет метара).
tripujes se. miris je samo u tvojoj glavusi.i u mojoj, doduse. nigde nisam slican osetio. valjda je do borova, il tako nesto, pojma nemam.
Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    130

  • barrcode

    51

  • Elmer

    51

  • Mil@n

    34

Top Posters In This Topic

haha... stvarno nesrećno ravna Vojvodina.Jel se pomoću automobila i skijate zimi?S.J.A.J.N.O. svaka čast na inicijativi, filmiću... :D

Link to comment
Nemerem bilivit.Znam tamo za par ludaka kao onaj mehanicar na ulazu iz Gospodjinaca, al' svi bejahu prizemni samo dosta brzi.Tamo mi je najveci uspeh bio da prodjem one prepreke u parku.E:prizemni znaci kola i bajkovi,a ne zmajevi, paraglajderi i sl. Edited by fragand
Link to comment
tripujes se. miris je samo u tvojoj glavusi.
Пробао сам на колено, на лакат, и не иде. Осетим само носем. А нос увек на истом месту, стари модел, шта ћеш.
Link to comment
evo ti malo avanture u ravnici - Tisa u zoru. Raduju me predstojeći praznik, opet ćemo ploviti tuda, a sa obale će nas gledati lanad :) 9a6d9e1c70.jpg
jao brod na reci :wub: :wub: to mi je san :) mi smo bili u nedelju na Tisi kod Moshorina..bilo vetrovito za letenje pa napravili piknik popodne na reci,nisam ranije bila i bash je lepa...i onda smo smislili da bi mogli kad nam stigne kajak i po Tisi da se provozamo :)
Link to comment
Bio sa društvom za weekend u Lazarevom Kanjonu, lud provod totalno :)
bravo. e to je divljina.verujem da 99,99% srba ni ne zna za ovaj (evropski i šire) biser.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...