Jump to content
IGNORED

Avanturizam


rajka

Recommended Posts

mislim na odlazak u inostranstvo zbog nečeg što već imamo...
Mda, baš imamo sve što ima i na Islandu i na Svalbardu, koji ćemo đavo u to zlo inostranstvo <_< Bwt za ove što maštaju o Islandu: bila i preporučujem :thumbsup: <i išla bih rado opet>
Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    130

  • barrcode

    51

  • Elmer

    51

  • Mil@n

    34

Top Posters In This Topic

Nisam protiv izleta po zlim inostranstvima, naprotiv (iako mi to puno ne pomaže jer mi avanture po Švedskoj ne spadaju među prvima na listi prioriteta što se tiče finansija, nažalost), samosesamoparafraziram: što da odem u ''ovo'' ako to isto imam bliže, a i praktičnije je (ovo se nadovezuje na onu -Tudje sladje, i da ima i takvih koji nisu baš svesni kapaciteta i lepota svoje zemlje-što nas je i dovelo do turizma na zavidnom nivou <_< ) vratite jogurt u frižiderInače, osećam potrebu da pohvalim Rajketa za topic ^_^

Edited by Elmer
Link to comment
i da ima i takvih koji nisu baš svesni kapaciteta i lepota svoje zemlje-što nas je i dovelo do turizma na zavidnom nivou
pripišimo to ovdašnjoj malograđanštini.
Link to comment

Aman, šta sam loše rekla?!?! :isuse: Ono što ima na ovim mestima koje sam spominjala apsolutno i definitivno *nema* u Srbiji!!!I ne može biti, geološki!Odakle uopšte ideja porediti tundru/vulkansko ostrvo na granici dve tektonske ploče/arktičko ostrvo sa predelima u Srbiji!?!?!?!

Link to comment
Odakle uopšte ideja porediti tundru/vulkansko ostrvo na granici dve tektonske ploče/arktičko ostrvo sa predelima u Srbiji!?!?!?!
Али наше плоче су толико боље, веће и још старије, да се с правом зову архитектонске плоче.
Link to comment
Aman, šta sam loše rekla?!?! :isuse: Ono što ima na ovim mestima koje sam spominjala apsolutno i definitivno *nema* u Srbiji!!!I ne može biti, geološki!Odakle uopšte ideja porediti tundru/vulkansko ostrvo na granici dve tektonske ploče/arktičko ostrvo sa predelima u Srbiji!?!?!?!
:o pa nisam ja aludirala na tebe, cisto sam se malo nadovezala pomenuvsi ''onu drugu vrstu'' koja ili uopste nigde ni ne ide, ili ide samo vani na zimovanja. Jos bolje ako neko ima da predlozi nesvakidasnja i neobicna mesta, zato smo tu Edited by Elmer
Link to comment

sirota Amelie, pa nisam mislio na tebe?! Ako sam te na neki način uvredio - izvini. ocenio sam taj neki opšti stav u Srba, koji - moraš priznati - i te kako postoji.svakako je taj krajnji sever Švedske verovatno lep+zanimljiv, ali kako reče Elmer- u bližoj/daljoj Evropi po meni ima značajnijih prirodnih lepota koje još nisam video.

imam prijateljicu šveđanku (iz ambasade) ovde u Serbiji i ona barem tvrdi da je ovde priroda njoj lepša nego tamo back home. :)

Link to comment
... ovde u Serbiji i ona barem tvrdi da je ovde priroda njoj lepša nego tamo back home. :)
navika i neobicno. meni su istu stvar dalmosi umeli da kazu za sumadiju.
Link to comment
:o pa nisam ja aludirala na tebe,
sirota Amelie, pa nisam mislio na tebe?!
pa ok :)ali jeste delovalo tako, taman iza mojih postova je počelo "umesto da uživaju u Srbiji snobovi troše silne pare po inostranstvima, itd itd"inače takvih ljudi ima i po drugim zemljama, nije baš tipično za Srbijua moji predlozi nisu uopšte imali veze sa tim šta je lepo, nego šta je interesantno/neobično/avanturistički
Link to comment
pa dalmosi i nemaju prirodu, to ti bre go kamen.
Ал' на том камену расте тако миришљаво растиње да је то чудо једно. Мени је сваки одлазак на море био дугачка гњаважа у колима (возио или не) све док не наиђе онај тренутак кад се осети онај мирис.Зато ме море у Америци скроз разочарало. Нема тај мирис уопште. У Северној Каролини расте кукуруз на километар до мора (а у Румунији на пет метара).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...