Jump to content
IGNORED

Avanturizam


rajka

Recommended Posts

Ovo je fenomenalno, a i ta prica sa Rumijom deluje odlicno, mada ja mislim da za takve setnje geomorfoloski, a i klimatski, mnogo veci potencijal ima šćjever Crne Gore.

Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    130

  • barrcode

    51

  • Elmer

    51

  • Mil@n

    34

Top Posters In This Topic

grad Bar i s(j)everno od njega:p1000432h.jpgulcinj, solane ulcinjske, bojana (sigurno se mnogo bolje vidi kada nema izmaglice):p1000438.jpgi skadarsko jezero, albanija, prokletije (daleko se vidi i Maja Jezerce)p1000433fm.jpgia na kraju lađenje nogu u Sakadarskom jezeru na predivnoj plaži u Murićima:p1000450.jpg

Link to comment
Alal v(j)era :) A evo i zeki neka uživa u grmovima šćjeveraMada i u Srbiji priličan broj primamljivih mesta.P.S. Zlatibor je pitao Taru da furaju
Link to comment
isto Stolovi, februarska varijanta
U, još je lepše nego u ovo doba godine.
onako usput, kad smo već kod crnogorskih primorskih planina - daleko najlepši hajking u tim predelima je Rumija i to ruta Stari Bar-Rumija-Livari... + na kraju hlađenje nogu u Skadarskom jezeru u Murićima. S vrha Rumije se kao na dlanu vide jadran, skadarsko jezero, ada bojana, albanija, prokletije...(ako treba, mogu tu tvrdnju dokumentovati i slikama)
Nikako ne bih gubio iz vida Orjen, kad pričamo o crnogorskim primorskim planinama. Okačiću neke slike kad me ne bude mrzelo, nikad se nisam penjao na lepše mesto. Edited by Anonymous
Link to comment
Nikako ne bih gubio iz vida Orjen, kad pričamo o crnogorskim primorskim planinama. Okačiću neke slike kad me ne bude mrzelo, nikad se nisam penjao na lepše mesto.
Orjen je super, ali je Rumija sexija.
Link to comment

samo da prijavim da je jucerasnja voznja kroz istanbul u rush hour-u vise od avanturizma a manje od samoubistva

Edited by Parsons
Link to comment
  • 4 weeks later...

Sjebaše stari austrijski put 'serpentine' za Orjen (koji je bio pod zaštitom države), građen početkom prošlog veka i to sad izgleda ovako:dsc0010vv.jpgOvde sam se nekad odmarao:dsc0011bf.jpgUspeo sam da slikam deo starog puta (u dnu fotografije), koji je nekim čudom preživeo:dsc0020wo.jpgph34r.gifph34r.gifph34r.gifZamalo da se rasplačem kad sam sve to video, srećom su me još u Beogradu bili upozorili, pa sam se nekako pripremio na ovu gadost.Inače, Orjen je mnogo lep u ovo doba godine:dsc0055rp.jpgdsc0034iy.jpgdsc0057mp.jpg

Link to comment

1 cist avanturizam je krenuti na planinu od 2200mnv u 14h popodnemoje prvo planinarenje..popeli se,otkrili da planinarski dom ne radi,spavali napolju na 1960mnv :ph34r: jer smo otkrili skorpije u nekoj maloj kucici pored doma,nalozili sve sto smo nasli okolo planinarskog,preziveli spust tako neispavani i smrznuti...jej preziveliiii!slike kad dodjem kuciza ovih 10dana imam staza kao najiskusniji planinar..Cvrsnica 1960mnv-800m visinske razlike,10km penjanja,cca 3,5sataStozer 1758mnv-560m visinske razlike,oko 1sati svaki dan po dva puta se penjemo na oko 200m visinske razlike,gde na je kuca :ph34r: juce sam morala sici do mora da se anuliram sa svim tim silnim nadmorskim visinama :wacko:

Edited by ivy
Link to comment

Ako se ne izjalove planovi, penjem se na Olimp za weekend. Problem je što sam na Skandinavskom proputovanju zaboravio u Talinskom hostelu punjač za bateriju od aparata i bateriju u njemu, pa moram naći neko kvalitetno škljocalo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...