Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

a jbga. internet je komprimovao vreme. danas klinci do 14 godine cuju sve opskurne albume ikada snimljene, onda do 16 nauce da sviraju i onda u 20 objave prvo remek delo. prvi fleet foxes koji je najmanje dobar kao i ovaj je izasao 2008 valjda. znaci 23 godine.
pa nema to veze sa internetom. mnogi rok bendovi objavili su svoje najbolje ploče u vreme kada su njihovi članovi imali između 20 i 24 godine života.btw, veliki :wub: za Fleet Foxes. tako 1 inspirativan i duševan bend.
Link to comment

Ne znam da li smem da ovde malo spamujem ali doslo je vreme za rastanak sa nekim plocama :)Za radnu omladinu sa viskom para.Razne ploce (Pixies, Sonic Youth, My Bloody Valentine, Ride, The Stone Roses, Happy Mondays, The Smiths i jos ponesto u slicnom fazonu...kao i za ljubitelje old school repa Public Enemy, De La Soul, Jungle Brothers, 3rd Bass, Beastie Boys...kao i evergrin hitovi The Beatles, The Kinks, Blondie, Marvin Gaye...).Koga interesuje ceo spisak neka posalje PM.

Link to comment

Ovaj topic mi lici na prikladno mjesto da ovo postavim.Gledao maloprije dokumentaciju I Need That Record! The Death (or Possible Survival) of the Independent Record StoreRecord Stores, muzicka industrija, radio stanice, mtv...Gomila interesantnih informacija, dosta ok likova. Ako neko hoce da pogleda, evo Link. Ako je link problem (u sta sumnjam kod ovakvog izdanja), molim moderaciju da ukloni.Edit:Podatak iz filma: tiraz svih Minor Threat izdanja je 700.000 primjeraka. Zvucalo mi puno kada sam prvi put cuo. Sto vise razmisljam o cifri, nije uopste...

Edited by B_B
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...