Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Hvala na sedmomartovskom otvaranju teme :). Pretražila sam sve ploče i baš sam imala dobar vremeplov i podsećanje u glavi. Pride sam narednog dana obradovala majku singlicom :wub: . 26042011001.jpg

1 opažanje: uočio sam pojačan prezir devojaka (prema nama) kad im natuknemo da slušamo metal

a pre neki dan me drugarica ismejala kada me srela u botaničkoj bašti i provalila da nosim majicu Mejdna :(

Nađoh i ovu, koliko da izvučem fleku koju napravi nesmotrena botaničarka <_< . Moraš da je razumeš. Da mi brat nije puštao do iznemoglosti metal, ne verujem da bih sama nešto kupila, bar ne dok sam bila mala i tek počinjala da pravim svoju kolekcijicu. 26042011.jpgP.S. Ako ovu nemaš, a poželiš, ti kaži.
Link to comment
Nađoh i ovu, koliko da izvučem fleku koju napravi nesmotrena botaničarka <_< . Moraš da je razumeš. Da mi brat nije puštao do iznemoglosti metal, ne verujem da bih sama nešto kupila, bar ne dok sam bila mala i tek počinjala da pravim svoju kolekcijicu. 26042011.jpg
Znači gle, kakva slučajna koincidencija! :o Pa baš sam juče preslušao, prvo:maidenpowerslave.jpgzatim:maidensomewhere.jpga onda, umesto da nastavim niz, konstatovo da mi drugarica nije vratila "Sedmog sina 1 sedmog sina" :cry:, kad ono...
P.S. Ako ovu nemaš, a poželiš, ti kaži.
Znači želim :blush:
Link to comment

Pozdrav, junačni ParaPsihoPatologičari, eto i mene!(ode mas' u propas')Na poslu nemam pločetofon, za razliku od nekih, al' kad dodjem kući, slušaću Melanie:melanieSlika0118.jpg...a slušao sam je i juče :) Hipi recidivista!Veselo vam bilo!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...