Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Ovo mi se cini kao adekvatno mesto za faljenje...
Lepo je kada možes tako da se pofališ. Baci neki lo-fi mp3 ili neki linak za online slušanje pa da rezervišemo primerak.
Link to comment

ajde onda i ja da se pohvalim, iako je tek u začetku...krajem leta/početkom jeseni, izlazi nam* reizdanje jednog do sada na vinilu neobjavljenog izdanja + naša strana split 7"a u vidu divnog 45rpm 12"a. trebalo bi da bude onako chock full of podataka i fotaka, limited print run 200 kom. *koga slučajno zaboli uvce za to, bend je .unison.

Link to comment
ajde onda i ja da se pohvalim, iako je tek u začetku...krajem leta/početkom jeseni, izlazi nam* reizdanje jednog do sada na vinilu neobjavljenog izdanja + naša strana split 7"a u vidu divnog 45rpm 12"a. trebalo bi da bude onako chock full of podataka i fotaka, limited print run 200 kom. *koga slučajno zaboli uvce za to, bend je .unison.
Ako je limited ;), ako te ne mrzi da saljes postom, ako postoje ikakve sanse, obezbjedi mi jedan primjerak. Shvati ovo kao amazon-pre-order :).
Link to comment

e, ašik, nemoj i mene da zaboraviš kada dođe roba ;) a koji band da povežem da mp40? možda sam propustio tu informaciju pa se unapred izvinjavam ako ispadam glup u društvu :mellow: np: #1 "punk" band2nq9k74.jpg

Link to comment
pomaranca.jpgDa, simpa su ovi isprepletani narandžasti druškani nakrcani nitnama, sa fotke na poleđini ploče. U pitanju je solidan heavy metal shock, made in Slovenia, iz 1981. Izdanje i danas zvuči ok, vreme ga nije puno pregazilo, već mu samo dalo neki starinski šarm. Kao mališan baš puno sam slušao ovu ploču a ogroman poster Mije Popoviča (gitariste i spiritus movensa Pomaranče) dok violinskim gudalom gusla svog belog Gibson Les Pola, dugo je krasio zid podruma u kome sam obrazovao neki svoj kutak za vežbanje gitare i slušanje ploča. Jednom prilikom, te daleke 1981., su rođaci iz Nemačke nahrupili u podrum (da me obraduju nekim igračkama i čokoladicama) baš dok je išao intro-instrumental "Pustite upanje, ki vstopate"; i potom smo svi zajedno poslušali celu stranu A, jedući nemačke čokoladice, a oni posle nisu mogli da sakriju iznenađenje da neki jugoslovenski sastav može tako odlično da praši.http://www.youtube.com/watch?v=a4LUoJrARUEhttp://www.youtube.com/watch?v=Rzbsoh2xENM Edited by Willow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...