Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

Где се ово уопште продаје? Сви наслови су на енглеском, критика на словеначком... језик господара ће нас опет ујединити?
Mnogo je bolje da kupis od Concrete Worms kao sto sam ja to uradio za malo novca. Yugovinil to prodaje za oko 2000. Prava cena je skoro tri puta manja. Javi se na PM ako treba telefon.
Link to comment

jel se znaju tirazi ove kompilacije i Jarbola? cisto iz radoznalosti...ovi Slovenci su izdali i onu kompilaciju minimalne elektronike/eksperiemntalne buke u, mislim, 300 komada. sad, sumnajm da ce u regionu vise od 3 primerka da prodaju, ali napolje mozda ode.SexA je radjena u 500 komada. ne znam kako ide prodaja iste...

Link to comment
jel se znaju tirazi ove kompilacije i Jarbola? cisto iz radoznalosti...
ex yu rock'n'roll bastards je 400 primeraka (odštampano na poleđini, pa ručno numerisano)jarboli - platinast tiraž
Link to comment

jel? pazi ja sam izmedju ostalog kod fleet foxes odlepio na taj njihov timelessness moment, oni mi zvuci kao da su sada izasli iz neke oregonske sume, ne znajuci uopste koliko je vremena proteklo i gde se sada nalaze tj u kom i kakvom vremenu, dakle sasvim svejedno da li je 2011 ili 1971.... tako da nemam uopste utisak neke mladosti, cak sta vise pomalo me utisak podseca kada sam gledao last waltz od the band pa sam bio sokiran koliko mi levon helm izgleda matoro a tada je mozda bio tek u late 30s a muzika leluje negde izmedju vremena.ma super su!

Link to comment
sve su nesto '86 godiste i tako. inace se sve slazem.
a jbga. internet je komprimovao vreme. danas klinci do 14 godine cuju sve opskurne albume ikada snimljene, onda do 16 nauce da sviraju i onda u 20 objave prvo remek delo. prvi fleet foxes koji je najmanje dobar kao i ovaj je izasao 2008 valjda. znaci 23 godine.
Link to comment
wandaparty.jpgovo sam okacio samo zbog phila da ne bude depresivan
pa nisam samo depresivan nego sam vec tri godine sokiran zreloscu njihove muzike. ali hvala. wanda makes it all right :D Edited by kim_philby
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...