Jump to content
IGNORED

Šta slušate od ploča?


Willow

Recommended Posts

llrn.jpgunbr.jpgKolekcija na vinilu.Life.Love.Regret. 1st press na plavom vinilu je neostvareni san. Trazim vec godinama, kada se mogla naci za 30-ak Euro, nisam imao lovu, prosle godine nudio na Ebayu 100 Euro (najvise sto sam ikada nudio za vinil), otisla za 105. Ako sam dobro informisan izdali zu samo 200 komada, tako da su sanse za dobiti plocu sve manje, a vidim da ova verzija na crnom vinilu u medjuvremenu odlazi takodje za preko 50 Euro. Nisam siguran koliko sam zaista spreman dati za ovo...ali ako neko ima ili zna nekoga ko ima a ne treba mu...neka javi, dogovoricemo se vec :). Edited by B_B
Link to comment
llrn.jpgunbr.jpgKolekcija na vinilu.Life.Love.Regret. 1st press na plavom vinilu je neostvareni san. Trazim vec godinama, kada se mogla naci za 30-ak Euro, nisam imao lovu, prosle godine nudio na Ebayu 100 Euro (najvise sto sam ikada nudio za vinil), otisla za 105. Ako sam dobro informisan izdali zu samo 200 komada, tako da su sanse za dobiti plocu sve manje, a vidim da ova verzija na crnom vinilu u medjuvremenu odlazi takodje za preko 50 Euro. Nisam siguran koliko sam zaista spreman dati za ovo...ali ako neko ima ili zna nekoga ko ima a ne treba mu...neka javi, dogovoricemo se vec :).
:cry:olako sam prepustio svoj komad crnog life.love.regret.
Link to comment
coverxx9.jpgw stranger nije hteo da se otarasi svog primerka, pa sam morao da skoknem do glitterhousa
Dobro znas zasto taj vinil nije na prodaju, a ako dodjes sutra na Scout Niblett videces dodatni razlog :) A zasto nisi kupio Dead Moon vinile? ;) Da razmrdam malo gramofon. Danas na meniju odabrani strani 7". Oduvek sam voleo singlove jer sadrze najmanje losih pesama. Oni su kao the best of albuma.343ooe0.jpgv808x.jpg155kpia.jpg
Link to comment

Ovo mi se cini kao adekvatno mesto za faljenje...Slusam test pressing picture-shape singla koji treba da nam izadje u USA... Ah, platio sam 7800din carinu za 5 total belih 12" vinila...I mogu vam reci da ce to biti remek delo, jedva cekam da stigne prava stvar, izrezana i odstampana. Do ponovnog kurcenja,Enpe...

Link to comment
album-histoire-de-melody-nelson.jpg
uuuuu hipsteru!ja veceras aktivirao gramofon posle visemesecne pauze prvo zbog pokvarenog phono preampa a onda lenjosti.prvo sto sam stavio je bilo ovo:memphisUS.gifcelo vece se pitam sta ce mi digitalija u kuci. oce neko da kupi DA konvertor? Edited by gazza1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...