Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Mane - 8gb memorije, nema radio,... Jos nesto?
колико људи заправо користи ово, озбиљно питам, за 10-ак година имања мобилних телефона никад их нисам користио за слушање радија, а и не знам никога из ближе околине ко то ради
Link to comment
Ovoliko geekova na forumu, a niko rec o Xperiji da napise.Sad sam promenUo misljenje i zainteresovao se za Nexus 4. Samo 10e skuplji od Sonija. Mane - 8gb memorije, nema radio,... Jos nesto?
Meni glupo da ti prenosim samo šta sam čitao, posebno zato što nemam preterano visoko mišljenje o velikim droidima.Pročitaj i ovo : http://www.gsmarena....eview-831p9.php@Dionysos: ja slušam na nokiji kada šetam, a na malom droidu strimujem, bbc, index, mlogo lepo. Edited by Vapad
Link to comment
колико људи заправо користи ово, озбиљно питам, за 10-ак година имања мобилних телефона никад их нисам користио за слушање радија, а и не знам никога из ближе околине ко то ради
Ja npr. svakodnevno.. Ovaj klasican FM na putu od-do posla, kod kuce na wifi-ju preko tunein-a..Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Link to comment
колико људи заправо користи ово, озбиљно питам, за 10-ак година имања мобилних телефона никад их нисам користио за слушање радија, а и не знам никога из ближе околине ко то ради
Korisitm cesto. Doduse na mp3 plejeru. Ne mogu stalno da se zajebavam sa prebacivanjem muzike, plejlistama i cime sve vec. Kad skinem album koji hocu da preslusam, ili pravim listu za trcanje/bajs, ne treba mi radio. U svakodnevnom koriscenju, radio dominira.Dakle, verovatno cu samo nastaviti da nosim Sansu uz telefon. Edited by nbg4ever
Link to comment

Имаш Нексус у Теленору, само је брендиран као LG а не као Гугл. Много добро изгледа, гледао сам га пре пар дана у радњи преко пута Правног.

Link to comment

Ni ja.. nesto su me sjebali oko paketabilo je prvo da imam, pa je onda ispalo da je to neka promocija, pa je to ugaseno i placa se dodatnih 200dinTelenor me tovari samo tako. Za nekih 100god od kad sam njihov korisnik (bio sam sestocifreni br, jos kod Karica) nisu mi dali pisljiva boba, a zajebali su me i za mobilni aparat, jer su pogresno napravili ugovor, i kad sam bio da uzmem novi mobilni, rekli mi da je doslo do greske, ali da oni ne mogu da poniste taj ugovor, jer devojka koja je sklopila sa mnom isti, nije vise njihov clan tima... i tako neke gluposti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...