Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ko se ništa ne razume ima program One click root, koji sve sam odrađuje.Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Zavrtelo mi se u glavi od oznaka telefona i romova. A nepoznati forumi me plase.Valjda mi je telefon gt-I9100.jel imate neku preporuku za rom

Link to comment
Zavrtelo mi se u glavi od oznaka telefona i romova. A nepoznati forumi me plase.Valjda mi je telefon gt-I9100.jel imate neku preporuku za rom
Jeste, to ti je telefon.A šta će ti novi rom, samo ga rootuj i to je toПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment

Znao sam da to nece ici kao sto sam mislio. Kad idem an download na One Click Root sajtu Eset ga blokira jer je potentially dangerous content <_<

Link to comment

Da ti kazem, ja tebi bezrezervno verujem jos od kad si mi poslao funkcionalni tapatalk, pa ako nesto zajebem i telefon umre saljem ga tebi kao suvenir :D

Link to comment

Kako što, da bi stavili ROM koji je lepši i brži i ima više prostora i mogu da skidaju dosta korisnih aplukacija koje rade samo ako je mobilac "otključan"...Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment

Pa da mogu sve aplikacije da stavim koje hoću. A i da malo ubrzam telefonПослато са GT-P6200 користећи Тапаток 2

Link to comment
Kako što, da bi stavili ROM koji je lepši i brži i ima više prostora i mogu da skidaju dosta korisnih aplukacija koje rade samo ako je mobilac "otključan"...Sent from my Sensation using Tapatalk 2
čovek ima sII, mesta koliko hoćeš, a od samsungovog sučelja ništa lepše :P
Link to comment

Ja licno zato sto volim zivot na ivici... :D Obzirom da je Galaxy mini u pitanju, rekoh da probam da ga malo boostujem. Btw, uspeo, hvala renne jos jednom. Sad imam ceo vikend za istrazivanje i igranje :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...