Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Probao neko Dragon Dictation ili bilo koju drugu recognition speech aplikaciju za Android?Dragon Dictation od oktobra postoji u verziji za hrvatski, ali nisam skapirao da li ide na Android.

Link to comment

Pre nedelju dana reinstalirao sistem na telefonu i sad mi blokirao sto sam resio vadjenjem baterije medjutim sad mi se pojavila poruka kada sam ga ukljucio: Low storage space. There is not enough storage space avaliable to complete this action. Please clear some space and try again. Sta je u pitanju? Na sd imam vise od GB slobodno.

Link to comment
Pre nedelju dana reinstalirao sistem na telefonu i sad mi blokirao sto sam resio vadjenjem baterije medjutim sad mi se pojavila poruka kada sam ga ukljucio: Low storage space. There is not enough storage space avaliable to complete this action. Please clear some space and try again. Sta je u pitanju? Na sd imam vise od GB slobodno.
Verovatno nešto sa sd karticom pa ga zbunjuje ...
Link to comment

Ne diraj SD karticu!Možda si jednostavno instalirao ROM koji ti je zauzeo mnogo memorije... jbg, ne znam koji telefon imaš. Meni se to dešavalo na htc desire-u, zato sam koristio non sence ROM-ove...Glupo pitanje da li si prebacivao aplikacije sa telefona na SD karticu uopšte?Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment

Imam galaxy s.Instalirao sam samsungov stock gb 2.3.6 zato me i cudi. Jel ima dobra verzija ICS-a za keca?I koji rom preporucujete? Ali mora da ima dve stvari a to su slajd pozivanje i ulazak u kucanje poruke i da mi mogu da vrtim home ekrane u krug.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Ne bavim se nešto samsug telefonima ali sa ovog for sajta nalazim sve što mi treba za mobilac,Počni odavde ...edit:naravno ako nešto "pogrešiš",da se vratiš na orginale

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...