Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Samo kratak +1 za Sony XPERIA Ray, kamerica je stvarno odlična (8mpx, HD video u 720p mislim). Ali, sam telefon je prilično mali, ja sam ga koristio možda par meseci da bih ga prepustio boljoj polovini. Malo me nerviralo što je interna memorija relativno nevelika za moje prilične prohteve za aplikacijama (neke veće ne možeš pomeriti na SD, bar ja nisam uspeo na telefonu koji nije root-ovan). Sad trošim LG Optimus L9, kamera je krš al je fon odličan, ne-skup a zver. I skoro pa 5 inča. Inčometrija... Dobro, nije Note II

Link to comment
Sta je bilo , sta su mudrijali....
pa zavlačili me 15 dana kao naručeno je, nema nigde u prodaji, u četvrtak zovu dođite u 14, posle zovu ponovo e nemojte sve se rasprodalo, pa kako se rasprodalo kad je rezervisan. Na kraju odem do starog merkatora i tamo nađem jedan model, i to u nebeloj boji, da kupim, ne može, ne radi nam sistem već tri sata!!!! I proradi u 5 do 8, a rade do 8
Link to comment
pa zavlačili me 15 dana kao naručeno je, nema nigde u prodaji, u četvrtak zovu dođite u 14, posle zovu ponovo e nemojte sve se rasprodalo, pa kako se rasprodalo kad je rezervisan. Na kraju odem do starog merkatora i tamo nađem jedan model, i to u nebeloj boji, da kupim, ne može, ne radi nam sistem već tri sata!!!! I proradi u 5 do 8, a rade do 8
Tu ima mnogo muljanja zaposlenih.To je tako ne dam ti neku ok platu ali tolerisem da ti muljas ostavljas sa strane za proviziju.Bas u toj novoj kod st. merk. sam cuo baju koji je izasao napolje i telefonomugovara "ostavljanje" nekog modela.Ja cekao ortaka i on prica glasno u fazonu "...mogu brate ali mora malo da se otvoris" i provalio da ga cujem ali zabole ga...Kad sam ja usao on zapalio u onaj njihov cumez unutra, ostavio koleginicu samu.Ja umro od smeha...
Link to comment
Posle g3 predjoh na lumiju 820. Neverovatno kolika je I dalje UX boljka androidu u poredjenju sa iOSom ili w8.
Moze li detaljnije objasnjenje?
Link to comment
ajde dobri ljudi dajte preporuku za nešto do 200 evra u regularnoj prodaji, bez postpaid paketa. da bude dobra kamera i što veći ekran. hvala!
I ja tražim nešto slično, osim problema oko izbora telefona imam problem sa izborom prodavnice.Gledam na netu, Isti telefon u većini prodavnica u Beogradu košta recimo 28.000 dinara, a par njih ga nudi za 20.000. I tako za razne modele.Otkud tolika razlika u ceni? Postoji li neka caka, da li je za izbegavanje i zašto?
Link to comment
Nego, posle 6 dana korišćenja Note 2, mogu samo da kažem :Hail:
Imam i ja taj super je jednino je malo nezgodan za 1 hand telefoniranje. Za sve ostalo super. Dao iPhone 4s zeni suvise mi to bilo sitno. Moram da priznam da vise volim IOS OS nego Android, ali je zato ovaj hardver super.Koliko drzi baterija? Moj nece duze od 36h na stand by!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...