Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Meni link2sd ok radi na ovom wildchild romuIdem na opcije, multi-select, select all, zatim actions i create link, chekiram sve i tipnem OK. (ovo uradim jednom u 15tak dana, jer skidam igrice, programe itd, neke brisem, pa ga tako kao refreshujem)On odradi svoje i to je to. Napravi taj link ili sta vec i oslobodi mi prostor. npr. FB mi nije totalno prebacena na SD, nego je tako linkovana pa je deo na internoj memoriji, a ostatak linkovan ka sekundarnoj particiji. U settings mi je namesteno da install location bude, external. Usput mi je na fonu i aplikacija DroidSailSuper app2sd, ali preko nje ne radim nista, osim sto sam je pustio da ona sama automatski pomera aplikacije tamo-vamo prilikom instalacije.E sad, na onom xda sam primetio da link2sd ne radi isto na svim telefonima ili cak ne radi na istim telefonima sa razlicitim romovima, pa su neki koristili app2sd ili data2sd.Meni je ova aplikacija link2sd stigla zajedno sa wildchild romom, bila je instalirana zajedno sa njim

Link to comment

Kako se "rešava" taj problem?- Ponovnom instalacijom? Sumnjam, reinstalirao sam više puta...- Kupovinom na "trafici"?Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment

Kakvo je misljenje foruma o Xperia SL? Odgovara mi manje vise sve, trenutna cena na Amazonu je oko 270e, a porucio bih je krajem maja.

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • 2 weeks later...

Šta se dešava sa aplikacijama "whats app" i "viber"?Na marketu ih nema u opcijama za skidanje a ako instalirate stare verzije sa racunara pri "update"-u izbacuje poruku "this app is not available in your country"

Link to comment

Ovoliko geekova na forumu, a niko rec o Xperiji da napise.Sad sam promenUo misljenje i zainteresovao se za Nexus 4. Samo 10e skuplji od Sonija. Mane - 8gb memorije, nema radio,... Jos nesto?

Link to comment

Uvek plus za Nexus. Najbrzi apdejtovi, najcistiji android. Jedino je kamera malo losija, ako ti to nije bitno kupujПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...