Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Zato sto me vrlo cesto 3g zeza, treba mu pola sata da otvori recimo stranicu na b92 ili da refreshuje rezultate na livescore, sto mi je bitno kad gledam neki stream na kompu a ne bih da svaki cas menjam tabove :) U sustini i nije bas najfunkcionalnija stvar na svetu :D ali radi, probacu da potrazim nesto slicno sa povezivanjem preko bluetootha.

Link to comment

obican wildfire ili wildfire s?ja imam wfs, i koristim wildchild 3.3 (ODEX) koji je fenomenalan, pravio ga je odlican programer, pravi majstor, tiger, ali na starijem androidu je 2.3.5, jer je odavno izasao, a tiger se povukao sa wfs-a, valjda sada radi za druge telefone.koristio sam mnoge druge, paranoidandroid i ICS i JB verziju, blu mod ICS, JB, speeddroid, i jos neke na koje sam nailazio, ali sam se vratio ovom zbog internetpassa koji mogu da koristim preko kompa, jer nemam free net na paketu, a i antutu ocene su mi bile vise od ovih drugih, iako su ovi drugi lepse klizili. Nije zabadao, prilicno je brz, jedino sam mu menjao kernel, mada mislim da je to tiger kasnije promenio u samom romu (mislim da sam sada na cake 0.9)no frills namestis na max:787mhx, min:245mhz, governor: smartassV2 i I/O: sioa ako koristis wildfire, mogu samo da te uputim na neke romove pa da iscitas sta su ljudi pricali, pa ako ti odgovara da turisili poskidaj par komada i shtimaj ih na par dana, pa vidi koji ti najbolje lezi

Edited by Have_Fun
Link to comment

obican wildfire... uzeo novi telefon pa hocu malo da se igram sa WF cisto da vezbam malo :)Posto One click root ne moze da odradi posao mozes i da me uputis na neki drugi program ili sajt gde moze malo vise da se nauci o proceduri rootovanjav:)

Edited by cartman
Link to comment
koristim huawei i rootavn je, cygonemod je na njemu sada, medjutim imam problem prilikom poziva, odjednom na sred razgovora sagovornik me ne cuje ja njega odlicno..
Malo kasnim ali...To je neki štos da postoji neko softversko rešenje koje kao smanjuje buku oko tebe kada pričaš sa nekim pa se to rezultuje time.Ima rešenje na forumima da se to isključi...
Link to comment

početničko pitanje: nudi mi da apdejtujem android (2.3.5) na htc chacha, što nije frka, nego me interesuje da li će mi pobrisati druge aplikacije i lične stvari (slike, poruke, itd). svi kontakti su mi na sim kartici, da napomenem?i ono najvažnije za ppp - hoće li renne morati da mi šalje novi TT? :D

Link to comment

Lično ja sam za HTC, nekako mi je ozbiljni kad su u pitanju telefoni sa OS android.madaSony pravi fe-no-me-nalne slike!

Link to comment

pošteno, meni slike i nisu nešto bitne pošto uglavnom vučem digitalac.....glede HTCa slično mislimo, ali mi se čini da je Sony ubo sa ovom serijomPS sad mi se po glavi muva i LG L5....pojma nemam što, valjda mi lep na oko :D

Link to comment

Al me hoce "situacije" sa whats app..jutros mi stigla sledeća poruka:

✅ Hello, we are Andy & John, director of MSN and now also whatsapp, this message is to inform all of our users that we have only 530 accounts available for new phones, and that our servers have recently been very congested, so we asking for your help to solve this problem. We need our active users to forward this message to every single person in your contact list in order to confirm our active users that use WhatsApp, if you do not send this message to all your contacts to WhatsApp, then your account will remain inactive with the consequence of losing all your contacts. The automatic update symbol on your SmartPhone, appear with the transmission of this message. Your smartphone will be updated within 24 hours, will feature a new design, a new color for the chat and the icon will change from green to azul.Whatsapp will pay rate unless you are a frequent user. If you have at least 10 contacts send this sms and logo will become redto indicate that you are a frequent user Tomorrow begin to take messages for whatsapp to 0.37 cents. Forward this message to more than 9 people in your contact list and you will be free lifetime blue look and the ball will make it upAs we shall see!Confirming this is the new icon WhatsApp ☑ Send it to all your contacts to update the application
I to poslato sa 064 mreže?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...