Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

A probaj one link2sd aplikacije, pa linkuj programe koje imas. To je meni pomoglo kod mog htc wildfire S-a, koji je poznat po tome da je glup za internu memoriju, tacnije, ne ume da prebacuje na SD karticu.Usput, mislim da bi trebao karticu da podelis u 2 particije, posto si se rutovao. Bar sam ja morao da obavim sve ove operacije da ne bih imao problema sa low storage

Link to comment

ALi galaxy kec ima toliko memorije da mi je prosto neverovatno ovo što se njemu desilo. I uredno može da prebaci sve što ide na SD, bez ikakvih problema (i bez rutovanja). Ko zna šta je on tu skarabudžio

Link to comment

da vas pitam nesto, posto sam skroz rookie za telefone:nabacio sam neki android (citaj: firma ga je platila), telenor HD (tako se zove u CG, vjerujem da je i kod vaseg telenora isto). kad stavim wallpaper nikad mi ne stavi sliku u normalnoj velicini nego je zumira i otkine pola. dimenzija slike je tacno koliko ekran, tako da ne kapiram zasto nece cijelu da je stavi. ono kad podesavam wallpaper fino selektujem sve, ali ne pomaze. probao sam vise slika i ne moze. ima li kakva opcija da se ugasi to zumiranje ili nesto?

Edited by pojmaš
Link to comment
A probaj one link2sd aplikacije, pa linkuj programe koje imas. To je meni pomoglo kod mog htc wildfire S-a, koji je poznat po tome da je glup za internu memoriju, tacnije, ne ume da prebacuje na SD karticu.Usput, mislim da bi trebao karticu da podelis u 2 particije, posto si se rutovao. Bar sam ja morao da obavim sve ove operacije da ne bih imao problema sa low storage
Ja se drkam sa tim na LG 510 hub. Memorija moba je 160mb a na SD mi prdi prazno 2GB. Probao sam par aplikacija poput link2sd, ali nisam uspeo da prebacim npr. FB koji ima skoro 30mb. Kako se uopste to radi?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...