Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

da, sve je tako podešeno. s tim što, kada apn type bude mms, uopšte se ne pojavljuje ono dugme za čekiranje baš tog apn-a. probala sam da stavim tu default, i default,mms; tada se dugme pojavi ali mms i dalje ne radi.
I ne treba da bude default tj cekirano. Taj APN je samo za mms.Hm...Jesi probala sama sebi da posaljes mms?Probas i sa portom 9201 i ako nece ni tako onda lepo u poslovnicu mts-a pa...Meni definitivno radi, sad sam probao.Sinoc nije htelo, nije retkost da nece.
Link to comment

I da, svi koji imate problema, a ne uspete ga resiti redovnim putem, zajasite mts/telenor/vip support. To im je posao a stvari su se malo promenile, bore se za klijente.

Link to comment
sve što si naveo sam probala, ni jedna opcija ne radi. ništa drugo mi ne preostaje nego da odem da ih smaramhvala :)
:( Ma nema na cemu, (i) zato smo ovde. Da smo bar uspeli... I nema tu smaranja, ti si korisnik kojem ne radi usluga. Samo strogo.
Link to comment

e baš dobro da si tu, wall :Dje li, kad mi zbog ovog data pack. koji je uključen stiže poruka sa facebook messenger aplikacije, da li mi to utiče na protok? mislim, ako za to deru da je maknem, nije mi neophodna.

Link to comment
e baš dobro da si tu, wall :Dje li, kad mi zbog ovog data pack. koji je uključen stiže poruka sa facebook messenger aplikacije, da li mi to utiče na protok? mislim, ako za to deru da je maknem, nije mi neophodna.
Verujem da da. Sav data saobracaj se naplacuje.FB messenger, update aplikacija, sync naloga, email...
Link to comment
Pa i nisam, imam ovaj mob tek 10 dana a svuda gde sam ga nosala je imao wifi :isuse:
Zar mms moze da ide preko wifija. Kada dobijem mms a na wifiju sam, uvek sam iskljucivao wifi pa skidao preko 3g
Link to comment
Zar mms moze da ide preko wifija. Kada dobijem mms a na wifiju sam, uvek sam iskljucivao wifi pa skidao preko 3g
Ne moze, zato nije ni radilo, mada nema potrebe gasiti wifi ako si pustio data.MMS uvek ide preko mms APN-a a internet preko wifi ili internet APN.
Link to comment

Uspeo sam da rootujem svoj Desire i da na njega nabudžim Džindžera. I to je više nego što bi voleo da znam o budženju i akanju sa Androidom.(oči iskočile)Pa mi sada treba neko uputstvo "for dummies" kako da prebacim sve aplikacije na SD karticu, ili bar većinu njih. Na netu nalazim samo neka komplikovana.Desire je sjajan telefon sa jednom velikom falinkom u vidu bjednih 512mb RAMa, sad mi već svako malo prijavljuje popunjenu memoriju. A brdo aplikacija ne mogu da maknem nigde. Pomagajte!

Link to comment

Skini app2sd, mada mi reci da li si stavio regularni Gingerbread ili neki mod?Kod modova je lako, samo odeš u settings>applications, odeš na željenu i izabereš move to sd card.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...