Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Pa što bih ljude koji nemaju viber zvala tako a ne običnim putem, kad se već poziv tretira kao običan?Pavllle, mislim da poznajem samo jednu osobu koja ima IPhone a ni nju nemam potrebe da zovem. A bzvz, zgodna je fora za izbegavanje roaminga.edit: problem sa fejsom se nije rešio reinstalacijom, jbg. tako mi i treba kad sam se i pored upozorenja izlogovala.

Edited by Valkyrie
Link to comment
Dobar taj Viber a?Sve dzabe?
Jel bre, jel nas ti to zajebavaš? :lol: Pa piše ti sve u prethodnih nekoliko postova.Viber je keva ako često zoveš/šalješ sms u inostranstvo, posebno kad ti je to inostranstvo Srbija koja je kod mog provajdera u cenovnoj grupi sa Čadom, Burkinom Faso, Tadžikistanom i Zelenortskim ostrvima.
Link to comment
Pa što bih ljude koji nemaju viber zvala tako a ne običnim putem, kad se već poziv tretira kao običan?Pavllle, mislim da poznajem samo jednu osobu koja ima IPhone a ni nju nemam potrebe da zovem. A bzvz, zgodna je fora za izbegavanje roaminga.edit: problem sa fejsom se nije rešio reinstalacijom, jbg. tako mi i treba kad sam se i pored upozorenja izlogovala.
Mozda probati sa Clear Data pre Uninstall-a. Moguce da su ostali neki fajlovi koji cuvaju info...Pa onda cist install.
Link to comment

..ajde zezate da niste znali za viber...u kurac, pod hitno da se pravi tema na naj-jačim/lepšim/korisnim aplikacijamaevo ja tj moje:- astro (fajl menager)- camera 360 (razni efekti za kameru)- call metar 3g (kaze ti koliko si pričao i koliko sms si dobio i koliko je sve to koštalo)- ebobirthday (služi da ne zaboravite kad je mami rođendan)- go sms pro (za slanje sms)- google goggles (prepoznaje svašta po netu)- GpsG (sve o linijama u GSPu)- how to tie a tie - juice defender (štedi bateriju)- ko zove (indentifikuje nepoznate brojeve)- motonav (gps)- my backup pro (bekapuje telefon)- osmatrač (gledaš Beograd i svet u realnom vremenu)- net counter (broji potrošene megabajte)- soundhound (prepoznaje pesme)- teamViewer (rad sa udaljenim računarima)- viber (kao skajp samo bolje) radi i na andriodima i na iphon-ima (skype radi i na Nokiama)- wifi analise (analizira mreže u okolini)- world clock (kaže ti koliko je sati kod ribe u NY a koliko kod burazera u Moskvi)i naravno - tapatalksamo za rootovane telefone:- ad free- market enabler- s2e- titanium backup

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Rešila problem sa fejsom tako što sam:obrisala fb sa sve sync accountom iz mobilnogobrisala i fb messenger i sve što ima veze sa njimprebacila sve kontakte u komppobrisala sve kontakte iz mobilnogopet instalirala fb i opalila sync sve kontaktevratila kontakte iz kompa u mobsad imam malo manuelnog join contacts posla ali to je to. namaltretirah se ko magare, nema više logovanja iz svog naloga ni u ludilu

Link to comment
Rešila problem sa fejsom tako što sam:obrisala fb sa sve sync accountom iz mobilnogobrisala i fb messenger i sve što ima veze sa njimprebacila sve kontakte u komppobrisala sve kontakte iz mobilnogopet instalirala fb i opalila sync sve kontaktevratila kontakte iz kompa u mobsad imam malo manuelnog join contacts posla ali to je to. namaltretirah se ko magare, nema više logovanja iz svog naloga ni u ludilu
Ja sam to isto naucio ali na tezi nacin. Odradio sam factory reset i onda spajao kontakte vise od sat vremena :(
Link to comment

ma gde factory reset zbog ovoga, ionako je trebalo da prebacim sve u komp, taman da iskoristim.Wall, ne ide mi jer mi ne radi mms. ne znam da li je to u sklopu politike Telenora da prvog meseca korišćenja ne daje ni roaming, ili je nešto opet ''u kvaru''. Uredno dobijem i sačuvam podešavanja ali kad mi stiže ona test message stoji samo ''downloading'' i nikako da se skine a ima 6kb. bemliga..

Link to comment

ni meni ne radi mms, pokušala sam da namestim na sve moguće načine, i ništa. ne mogu ni da šaljem ni da primam. sve ostalo normalno radi..ako neko zna nekog ko je rešio problem slobodno neka napiše

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...