Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Uplacivao sam kredit na pripejd preko servisa 797 i sve proslo glatko ali sad mi stiglo obavestenje da je sve proslo kako treba i nemogu da obrisem tu poruku jer je nema u porukama???a na ikonici poruka stoji broj jedan kao da je nisam procitao. Kako da je obrisem?Send from my cigla

Link to comment

Drugarica mi je cackala telefon i posto je cula da je Cha Cha Fb telefon ulogovala se na svoj FB a izlogovala sa mog i to koristeci onu glavnu FB aplikaciju koja radi Sync.I sada ne mogu da pristupim kontaktima a ni porukama. Izbacuje mi force close za android.process.acore kao i za nesto sto se zove facebook.katana i stalno prica kako nema prostora u internal memory ni za sms a ima preko 20MB koje ne cita.Neki savet?

Link to comment

Imam i ja problem sa fejsbukom otkako sam se bila izlogovala iz svog acc koji je sinhronozovao sve kontakte (poskidao i sličice i svašta još). Sad više to nemam iako je uključeno da je sinhronizacija aktivna i da radi.imam mnogo pitanja u vezi sa Androidom (Samsung Galaxy S Plus), npr da li da pravim neki Samsung account i da li su njihove apps vredne štikliranja opcije ''allow installations blabla van Android Marketa''?firmware he 2.3.5, build number gingerbread.xxkpo

Link to comment

Što se tiče Samsung App. ja još ne nađoh nešto mudro i vredno instalacije. Mada moguće da izbace novi firmware za neki deo hardware-a pa...Što se tiče fb aplikacije, probajte sa uninstall pa ponovo install... Meni je tako pomoglo za Skype.

Link to comment
Uplacivao sam kredit na pripejd preko servisa 797 i sve proslo glatko ali sad mi stiglo obavestenje da je sve proslo kako treba i nemogu da obrisem tu poruku jer je nema u porukama???a na ikonici poruka stoji broj jedan kao da je nisam procitao. Kako da je obrisem?Send from my cigla
Vidi da ti nije poruka završila na SIM kartici.Ako jeste, tamo je obrišeš i gotovo.
Link to comment
Što se tiče Samsung App. ja još ne nađoh nešto mudro i vredno instalacije. Mada moguće da izbace novi firmware za neki deo hardware-a pa...Što se tiče fb aplikacije, probajte sa uninstall pa ponovo install... Meni je tako pomoglo za Skype.
Skinula sam neki earth at night 3d, mobile aid (prva pomoć u raznim situvacijama, nije loše) i cam scanner (slikaš šta hoćeš, on obradi i pretvori u pdf file koji je zatim spreman za upload, sending...)i meni je palo na pamet da ga reinstaliram, nema druge..
Link to comment

Carska stvar, em je za razliku od Watsuppa potpuno dž, em za razliku od Skypea bez problema šljakaju pozivi na mojoj krntiji od telefona. Pričao sam sa bratom desetak minuta, ni 6mb nije otišlo za to. Poruke ferceraju dojajstveno a cenim da nisu ni 1kb.

Link to comment

Ne mora da koristi android. Ja sam ga sad instalirao i isprobao sa ortakom koji ima IphoneEDIT: Dig bio brzi.

Edited by pavllle
Link to comment
sad ubacih, vidim da je neophodno da i onaj s kim bi da pričaš koristi android. jbg...
Мислим да не мора, у случају да онај ког зовеш нема вајбер биће регуларан позив, тако да у том случају не би требало да је битно каква крнтија је са друге стране, наравно то није примарни начин примене апликације али може и тако шљакати.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...