Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

pa istice joj postpaid u vipu tek u aprilu, a taj vipov soni je na samrti. zato i trazim nesto jeftino da ga zameni. prica, sms, mail i evenualno viber, nista zahtevno.

Link to comment

hvala moco. nije zurba. posalji kada budes stigao.

toni, daj neki za 100- 120 evara. ne dam vise za telefon od koga ne trazim mnogo vise nego od neke nokie sa crvenim i zelenim dugmetom. da joj nije potreban mail i viber ne bi ni gledao smart varijante.

Link to comment

Jel imate neku dobru aplikaciju koja manevrise ovim programima koji rade u pozadini? Ako ne to, dajte neki sajt gde ima da se vidi sta mogu bezbedno da pogasim od ovih milion procesa koji mi rade. Imam Huawei P8 Lite sa 2Gb RAM-a i obicno mi je uvek bilo preko gigabajt zauzeto, ali juce ugasio nesto za sta sam 100% bio siguran da mi ne treba i sad je vec 1.2 slobodno. Ugasio preko nekog obicnog startup managera ali kapiram da ima i neki indikativniji programcic, ovaj samo gasi bez da pomaze nekim objasnjenjem sta sme a sta ne. Treba mi nesto kao msconfig u Windowsu.

Link to comment

можеш питати неког од тих са кп-а, капирам да се могу наручити и ствари које немају излистане у понуди, тј. да има и оних који то раде, ако нису сви у том фазону

Link to comment

LG optimus 4X, android 4.0.3 mi se neko vreme cudno ponasao: kada je ukljucen wifi abnormalno uspori, zamrzne deo programa, ne mogu da radim ni najosnovnije stvari tipa da pozovem nekog jer se sve zamrzne. Uradih bekap svega i reset celog sistema (~to factory settings) pre nedelju dana i od tad radi ponovo okej kada je ukljucen wifi, ali sada baterija jako brzo ode.
 
Inace generalno ne koristim telefon previse, pre bi mi baterije trajale i po tri dana ako ne citam mnogo u Pocketu ili ne akam mape, a pogotovo ovih dana nisam bila uz njega i on bi opet bio vrlo brzo ispraznjen, juce mi je npr za samo jedno popodne otisla baterija, a da fon nisam ni pipnula. Danas vec se praznio sporije ali opet je do veceri dosao do 20% iako sve sta je uradio danas su bile dve poruke. (sve bez wifija)
 
Ne znam da li da mislim da je ovo sada samo do baterije ili bi moglo jos nesto dodatno da bude. Garancija mi je istekla pre pola godine ali cu otici do prodavnice posle praznika, da vidim sta kazu, a zanima me da li je jos neko imao nesto slicno i ima sta da kaze na temu.
 
Ono sto me malo zbunjuje po pitanju zamene baterija - koju izabrati ako na licu mesta imaju vise u ponudi, da li da gledam da bude samo sto jaca u mA/h ili je jos nesto bitno tu (npr neke su "A klase" a neke "AAA klase")?  Ovde npr imaju 4 baterije koje odgovaraju mom telefonu, ali nisu sve sa detaljima. Ova sad ima 2150mA/h.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...